EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By kafar610
#1794029
Witam
Parę miesięcy temu ładowanie przez port micro USB w moim SUBOX'e nagle przestało działać i musiałem radzić sobie bez tego.
Po naładowaniu baterii(w innym SUBOX'E) i włożeniu jej do mojego sprzętu nagle zaczęło dymić(pomiedzy stykiem "+" a bateria) aż wkoncu się zapaliło, na szczęście szybko zareagowałem i ją wyjąłem, początkowo myślałem że źle zamontowałem baterie, ale jednak było dobrze więc włożyłem po raz drugi i działa o dziwo normalnie, ale zastanawia mnie to co było tego przyczyną i czy to jest jeszcze bezpieczne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Goldi
#1794033
Zwarcie plusa z minusem w akumulatorze poprzez brak podkładki izolacyjnej która już wcześniej została z akumulatora wyjęta.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1794034
To jakiś kurs dla terrorystów czy saperów? Bo jak inaczej można być takim idiotą?
Awatar użytkownika
By Timi
#1794049
PucH2 pisze:To jakiś kurs dla terrorystów czy saperów? Bo jak inaczej można być takim idiotą?

Saper nie może być idiotą.
To znaczy może, ale krótko :lol:
Awatar użytkownika
By tajwoj
#1794452
Skoro szczęśliwie przeżyłeś, to na przyszłość przyklej sobie na stronę plusową ogniwa takie coś:
http://allegro.pl/izolator-z-klejem-na- ... 27559.html
Bardzo łatwe do samodzielnego wykonania.
Chociaż, być może, tylko mi się wydaje, że to łatwe.
By dwagiel
#1794458
Autor chyba nadal używał tego akumulatora. To w sumie tłumaczy jego nieobecność na forum i/lub brak możliwości pisania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.