EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By maestromusica
#1358274
Witajcie!

Mam pytanie: chciałem przepalić trochę już wymęczoną grzałkę (zalatującą lekko spalenizną) od Vivi Nova Slim. Zaraz po naciśnieciu przycisku (grzałka jeszcze nawet "nie pomyślała" o zrobieniu się czerwoną) poczułem unoszący się zapach spalenizny. Mam kontynuować przepalanie? Niby nic nie ma prawa się tam "przepalić" ale obawiam się, że spalę coś w tej grzałce. Raz jak kontunuowałem przepalanie mimo tego zapachu to potem grzałka (Vision CC) dawała posmak spalonej szmaty - i tak była potem do wyrzucenia.

PS Wujek nic pożytecznego nie wyrzucił z siebie.
By Krasnal45
#1358292
Bardzo dobrze, że poczułeś spaleniznę. Właśnie spala Ci się nagar.
Przepalaj tak długo (w impulsach kilkusekundowych) aż grzałka będzie ładnie świecić na czerwono, a sznurek zrobi się biały.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1358299
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1358355
maestromusica pisze:Bez urazy ale link trochę z czapy - nie ma w nim nic o zapachu spalenizny podczas przepalania.

EDIT: w filmie też ani słowa.

Rozgrzany drut wypala zgromadzony wokół niego nagar.
Bez urazy, ale w tym przypadku można się spodziewać tylko jednego zapachu - spalenizny.
Awatar użytkownika
By maestromusica
#1358365
pawel_aa pisze:
maestromusica pisze:Bez urazy ale link trochę z czapy - nie ma w nim nic o zapachu spalenizny podczas przepalania.

EDIT: w filmie też ani słowa.

Rozgrzany drut wypala zgromadzony wokół niego nagar.
Bez urazy, ale w tym przypadku można się spodziewać tylko jednego zapachu - spalenizny.


Dalej - w tych linkach nie ma mowy o żadnym zapachu podczas przepalania. Niech wam będzie - jestem niedomyślny :wink: Ale już uzyskałem odpowiedź od Krasnal25 :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.