EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
By Qcur
A takie pytanko, jak 3 moich znajomych zrobiło zakupy z refa i dostałem na maila informacje, że następny box będzie za darmo, to jak to się odbywa, bo sam subskrybuje platynową edycje boxa, to znaczy, że dostanę w następnym miesiącu za darmo platynowego czy może wyślą mi teraz jakiegoś innego?
Awatar użytkownika
By Cieszbor
Hej, wiem, że się mało udzielam, ale warto spytać. Mam ochotę spróbować tego cuda przed ustawą. Ma ktoś może jakiś aktualny kod promocyjny? :)
By Qcur
szcz0ta pisze:Mojego wysłali 12.07, był u mnie 25.07., więc dość szybko. Tracking z tego co widziałam żyje własnym życiem. Do tej pory pokazuje, że paczka w drodze. Niestety dwie butelczyny pobite były; w zamian 30% zniżki na następnego.

A pokazywało Ci coś dalej niż Departed Processing Center w Bell? Bo mi juz stoi tam z 3 dni i nic dalej nie mam
Awatar użytkownika
By sipak00
Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)
By Qcur
sipak00 pisze:Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)

No właśnie dostałem darmowego boxa i dodałem sobie te najwyzej ocenione liquidy xD A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.
Awatar użytkownika
By sipak00
To już wina mi się wydaje poczy polskiej a nie zampla
By Qcur
No w sumie możliwe, oby do środy doszło, niby juz w poniedziałek zostało wysłane z Bell
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Qcur pisze:A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.

Irytujące to będzie gdy boxy przestaną wkrótce dochodzić. Więcej jeszcze piszcie o trackingach.
Qcur przeczytałeś cały ten wątek?
Gdybys przeczytał to nie zawracałbyś gitary, że Ci tracking nie działa.
By Qcur
SzamanDM pisze:
Qcur pisze:A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.

Irytujące to będzie gdy boxy przestaną wkrótce dochodzić. Więcej jeszcze piszcie o trackingach.
Qcur przeczytałeś cały ten wątek?
Gdybys przeczytał to nie zawracałbyś gitary, że Ci tracking nie działa.

A widzisz muszę Cię zdziwić, bo przeczytałem, wiem, że czasem tracking nie działa, lecz niektórym pokazuje, że dostarczone do Polski. A co do pisania o trackingach to nic nie zmieni, co ma byc to będzie, najwyżej przestaniecie palic nikotynowe.
By Adm97
Witam, mój pierwszy box stoi juz 10 dni po opuszczeniu Bell, czytałem, że niby na tym się śledzenie kończy, ale jednak trochę mnie to martwi, numeru paczki nie widzi poczta polska, nie mam w sumie żadnych informacji, powinienem czekać nadal czy pisać do supportu?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Powinieneś przeczytać ten temat.
By Adm97
No czytam i czytam, ale w sumie nadal nie wiem, jednemu się zagubiła paczka i juz nigdy nie przyszła, innym doszła po miesiącu, niektórzy co napisali to dostali poźniej 2 boxy, a ja nie wiem co robić :P
By moog
Witam
Zamawiam Zamplebox od ok sześciu miesięcy i za każdym razem niektóre liquidy nie mają foli zabezpieczającej na nakrędce. Nie jest to może jakiś wielki problem ale zawsze obawa jest że ktoś niepowołany majstrował przy nich.Wczoraj natomiast po otwarciu paczki dostałem pięć liquidów zamiast sześciu. Zastanawia mnie czy mieliście podobne sytuacje.
By skajter
a ja chyba w związku z nowa ustawa mam komunikat...:

We thought you would have your box by now. The carrier said, "". If you think there is a problem with your delivery, please contact Customer Support.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
A jakie liquidy zamawiacie? Ja z zerówkami nie mam problemu. Inne są teraz nielegalne. Może to dlatego.
By tamahagane
To jak jest z dostawami dochodzą wam boxy czy nie . Bo właśnie nie dawno wznowiłem mego Zamplebox'a , już troszkę na niego czekam nie wiem czy się martwić czy nie
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Zerówki dochodzą.
By tamahagane
Co ty z tymi zerówkami .... dlaczego sądzisz że np 3mg jest nie legalne , nigdzie ustawa nie zabranie tym bardzie nie delegalizuje nikotyny . Z tego co wie ( jeśli jestem w błędzie proszę mnie oświecić przedstawiając odpowiedni paragraf ) ustawa ogranicza sprzedaż po przez media elektroniczne , wyłącznie na terenie polski .
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Witam. Wapuję modem IStick Pico i grzałkami ASPIRE[…]

Aegis mini 80W, a RDA?

Witam, mam małe pytanie. Otóż czy dałoby rade vapo[…]

E-papieros dla amatora