EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Qcur
#1698810
A takie pytanko, jak 3 moich znajomych zrobiło zakupy z refa i dostałem na maila informacje, że następny box będzie za darmo, to jak to się odbywa, bo sam subskrybuje platynową edycje boxa, to znaczy, że dostanę w następnym miesiącu za darmo platynowego czy może wyślą mi teraz jakiegoś innego?
Awatar użytkownika
By Cieszbor
#1698913
Hej, wiem, że się mało udzielam, ale warto spytać. Mam ochotę spróbować tego cuda przed ustawą. Ma ktoś może jakiś aktualny kod promocyjny? :)
By Qcur
#1699906
szcz0ta pisze:Mojego wysłali 12.07, był u mnie 25.07., więc dość szybko. Tracking z tego co widziałam żyje własnym życiem. Do tej pory pokazuje, że paczka w drodze. Niestety dwie butelczyny pobite były; w zamian 30% zniżki na następnego.

A pokazywało Ci coś dalej niż Departed Processing Center w Bell? Bo mi juz stoi tam z 3 dni i nic dalej nie mam
Awatar użytkownika
By sipak00
#1699973
Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)
By Qcur
#1700001
sipak00 pisze:Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)

No właśnie dostałem darmowego boxa i dodałem sobie te najwyzej ocenione liquidy xD A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.
Awatar użytkownika
By sipak00
#1700021
To już wina mi się wydaje poczy polskiej a nie zampla
By Qcur
#1700080
No w sumie możliwe, oby do środy doszło, niby juz w poniedziałek zostało wysłane z Bell
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1700208
Qcur pisze:A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.

Irytujące to będzie gdy boxy przestaną wkrótce dochodzić. Więcej jeszcze piszcie o trackingach.
Qcur przeczytałeś cały ten wątek?
Gdybys przeczytał to nie zawracałbyś gitary, że Ci tracking nie działa.
By Qcur
#1700438
SzamanDM pisze:
Qcur pisze:A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.

Irytujące to będzie gdy boxy przestaną wkrótce dochodzić. Więcej jeszcze piszcie o trackingach.
Qcur przeczytałeś cały ten wątek?
Gdybys przeczytał to nie zawracałbyś gitary, że Ci tracking nie działa.

A widzisz muszę Cię zdziwić, bo przeczytałem, wiem, że czasem tracking nie działa, lecz niektórym pokazuje, że dostarczone do Polski. A co do pisania o trackingach to nic nie zmieni, co ma byc to będzie, najwyżej przestaniecie palic nikotynowe.
By Adm97
#1702923
Witam, mój pierwszy box stoi juz 10 dni po opuszczeniu Bell, czytałem, że niby na tym się śledzenie kończy, ale jednak trochę mnie to martwi, numeru paczki nie widzi poczta polska, nie mam w sumie żadnych informacji, powinienem czekać nadal czy pisać do supportu?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1702942
Powinieneś przeczytać ten temat.
By Adm97
#1702948
No czytam i czytam, ale w sumie nadal nie wiem, jednemu się zagubiła paczka i juz nigdy nie przyszła, innym doszła po miesiącu, niektórzy co napisali to dostali poźniej 2 boxy, a ja nie wiem co robić :P
By moog
#1725368
Witam
Zamawiam Zamplebox od ok sześciu miesięcy i za każdym razem niektóre liquidy nie mają foli zabezpieczającej na nakrędce. Nie jest to może jakiś wielki problem ale zawsze obawa jest że ktoś niepowołany majstrował przy nich.Wczoraj natomiast po otwarciu paczki dostałem pięć liquidów zamiast sześciu. Zastanawia mnie czy mieliście podobne sytuacje.
By skajter
#1725376
a ja chyba w związku z nowa ustawa mam komunikat...:

We thought you would have your box by now. The carrier said, "". If you think there is a problem with your delivery, please contact Customer Support.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1725430
A jakie liquidy zamawiacie? Ja z zerówkami nie mam problemu. Inne są teraz nielegalne. Może to dlatego.
By tamahagane
#1725442
To jak jest z dostawami dochodzą wam boxy czy nie . Bo właśnie nie dawno wznowiłem mego Zamplebox'a , już troszkę na niego czekam nie wiem czy się martwić czy nie
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1725447
Zerówki dochodzą.
By tamahagane
#1725530
Co ty z tymi zerówkami .... dlaczego sądzisz że np 3mg jest nie legalne , nigdzie ustawa nie zabranie tym bardzie nie delegalizuje nikotyny . Z tego co wie ( jeśli jestem w błędzie proszę mnie oświecić przedstawiając odpowiedni paragraf ) ustawa ogranicza sprzedaż po przez media elektroniczne , wyłącznie na terenie polski .
By szmaszmo
#1725534
W tym sprzedaż transgraniczna jak mnie pamięć nie myli.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1725551
tamahagane pisze:Co ty z tymi zerówkami .... dlaczego sądzisz że np 3mg jest nie legalne , nigdzie ustawa nie zabranie tym bardzie nie delegalizuje nikotyny . Z tego co wie ( jeśli jestem w błędzie proszę mnie oświecić przedstawiając odpowiedni paragraf ) ustawa ogranicza sprzedaż po przez media elektroniczne , wyłącznie na terenie polski .

Nie znasz ustawy to ją przeczytaj. Ustawa zabrania handlu transgranicznego i internetowego. Koniec kropka. End of story.
Chcesz ryzykować to sobie zamawiaj 3mg ale przynajmniej o tym nie pisz.
Ja zamawiam zerówki i jestem szczęśliwy bardzo.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1732177
Wysłany 19.10,dotarł dzisiaj,bez tracking'u,bez uszkodzeń.
Awatar użytkownika
By borus87
#1734054
SzamanDM pisze:Chcesz ryzykować to sobie zamawiaj 3mg ale przynajmniej o tym nie pisz.

Napisał człowiek, co w podpisie ma "Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane." Cóż za ironia... Chyba czas zamknąć konto i pożegnać się z tym forum, bo tu więcej cenzury niż w telewizji polskiej. Co by nie napisać o sklepach, kupowaniu itp. to zaraz skasowane, zbanowane, ocenzurowane. Państwo policyjne, państwo wyznaniowe - masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1734056
Dokładnie! Ironia!
Nie wyczułeś jej w moim podpisie. No cóż..

Przypominam Ci, że forum jest otwarte dla wszystkich i wszyscy (wliczając w to UC, MZ, i różne takie) mogą sobie czytać co tu sobie piszemy.
Awatar użytkownika
By borus87
#1734059
Ach tak? Oj to ciiichosza... Schowam się pod kocyk i przywapuję samogona zrobionego z nielegalnej 24mg, wysłanej pocztą bazy. O kurde... wygadałem się... No to jutro o 6 rano pobudka od ABW (Agencji Budzenia Wczesnoporannego). A tak się starałem pokryjomu to robić a tu taka wpadka... no masz ci klops.
A tak na serio i Ty i wszyscy naokoło poluzujcie majtaski, bo się zaczyna jakaś paranoja robić.
By krzywy1
#1734102
Dokładnie, co poniektórzy za cenzora chcą robić. Znowu inni są tak strachliwi, że zaczynaja pisać o latarkach :lol: , żeby broń boże nie użyć słowa parownik. Po ustawie, czasem mam wrażenie, że to forum znajduje się w Korei a nie w Polsce. Administratorzy sami piszą, że musieli skopiować na żywca część ustawy do regulaminu, tak dla świętego spokoju. Ale regulamin regulaminem, a życie życiem. Nie bądźmy nadgorliwi, bo jakaś paranoja się z tego robi.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1734112
Panowie, a ja mam taką propozycję, aby na temat funkcjonowania forum po wejściu w życie ustawowego gniota, podyskutować w innym dziale. Przypominam, że znajdujemy się w temacie LQ Zamplebox.
Nowe zasady i regulamin forum, to zasługa naszych ustawodawców - im należą się za to podziękowania. Sprawa dostosowywania forum do ram nowej ustawy była wałkowana wielokrotnie i to nie jest dobre miejsce do kolejnych dyskusji na ten temat.
By przemoklemraz1985
#1734195
Racja, to nie ten dział.
Chciałbym tylko napomknąć że nawet Stary Chemik pisał żeby nie popadać w zbytnią paranoję bo sami siebie pozamykamy w gettach...
:cry:
Awatar użytkownika
By VRil
#1734902
Czy dotarły do Was październikowe boxy ?

Mój się pierwszy raz spóźnia .Po kontakcie z Nickiem dostałem odpowiedź :

"Hi Michał,

I will refund you for this package and cancel your membership as we have stopped shipping to Poland due to a lack of clarity on delivery. We believe it could be due to new laws surrounding nicotine importation.

For all the good things to come,

Nick L. "


Poczekać jeszcze ,może się gdzieś w naszych Wer-ach zawieruszył i się jeszcze wstrzymać z anulowaniem subskrypcji , czy może to już definitywny koniec :(
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1734912
Definitywny koniec. Z listu wynika, że sami anulują Ci subskrypcje. Ślij podziękowania Jurczynskiemu i reszcie kapusiów z najlepszej firmy e-smoking world.
Awatar użytkownika
By VRil
#1734920
Dla mnie wielka szkoda i zarazem złość tym bardziej że dzięki Zamplowi dane mi było posmakować kilka-kilkanaście flaszek naprawdę fajnych soczków :(
Awatar użytkownika
By sipak00
#1734969
Moje zample zawsze szły max tydzień. Październikowy szedł około 3 tygodni, listopadowy odebrałem wczoraj (wysyłka 2 listopada) także spokojnie panowie :) Na paczkach nie zauważyłem aby była poddana jakiejś kontroli.
Awatar użytkownika
By Blindorc
#1735051
A mi tak odpisali.
Hi Adrian,
Thank you for reaching out!
Yes we can send boxes to Poland.If you need further assistance,don’t hesitate to get back to us.Have a wonderful day!Vape on!:)

For All The Good Things to Come,
Lilian
Awatar użytkownika
By dexx33
#1735111
A mnie tak, po tym jak zlikwidowałem konto :
As you may have heard, in recent weeks laws and regulations have begun to be passed in various states as well as nationally. While we do intend to continue serving all of our members for as long as possible, the fact is that in the future, it may become more difficult for vapers such as yourself to find a reliable source of e-liquid.

With our loyal member base and network of juice suppliers, ZampleBox is in a better position than most e-liquid companies to continue serving vapers even after regulations begin to roll out.


O hipotetycznym rabacie nie wspominam, ponieważ dochodzi do jakiś paranoi z tym usuwaniem postów, cytuję maila i post zostaje usunięty...
Naprawdę?Doszliśmy już do ściany?
Awatar użytkownika
By sipak00
#1735480
Ja jak narazie nie rezygnuje... zobaczymy jak będzie dalej.
By petezet
#1740021
Mi anulowali. Nie wiem, czy to większa akcja, czy dlatego, że byłem nadgorliwy ze spóźniającą się przesyłką. :)
Awatar użytkownika
By Ytier
#1740030
Nie tylko Tobie...pytałem czy "0mg" mogą wysyłać, ale też nie chcą.
Awatar użytkownika
By VePest
#1756005
Czyli koniec z zampleboxem do Polski ?
By grabsson
#1756014
Za to reklam wysyłać nie zapominają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Wobbina
#1782052
Śledzi ktoś jeszcze temat Zampli i liquidów że stanów?
Awatar użytkownika
By sipak00
#1791366
"At this time we are unable to source TPD compliant nicotine from your country. We're actively working to resolve this, but in the mean-time we will send you 0mg strength bottles so that you can continue to enjoy your favorite e-juice"

Czyżby wysyłali 0 mg? :)
Awatar użytkownika
By Donayo
#1791368
Dokładnie to wynika z cytatu :D
Awatar użytkownika
By rossogrodnick
#1791377
A w praktyce dalej nie mogę uruchomić wysyłki zerówek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By sipak00
#1791405
rossogrodnick pisze:A w praktyce dalej nie mogę uruchomić wysyłki zerówek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Faktycznie. Napisałem im maila w tej sprawie.
Awatar użytkownika
By sipak00
#1791893
"We apologize for the inconvenience. However, I went ahead further checked here in our system and it seems like we're not able to send to Poland anymore due to your countries regulation that's why you can't complete the order process"

To po co zamieszczają taką informacje na stronie? :/
Awatar użytkownika
By sipak00
#1885079
Chciałem tak po cichu powiedzieć, że właśnie dostałem zampla :wink: :zakrecony
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Najlepsza sieć sklepów E-DYM w województwie mazowi[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.