EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Gegoo
#1554187
Witam, od długiego czasu szykuję się na "Mother Milka" jedynym problematycznym aromatem jest właśnie ten nieszczęsny sernik, zauważyłem, że jest dostępny na e-płyny, lecz szkoda mi płacić 10ł za aromat i kolejne 10 za wysyłkę, i to mam pytanie do was, czy jest na edymie aromat zdolny zastąpić ten wyżej wymieniony? Chciałbym, żeby efekt był bardziej zbliżony, w ostateczności zamówię stamtąd, jednak byłoby fajnie gdybyście mogli doradzić zamiennik który sami testowaliście, z góry dziękuję za pomoc.:)
Awatar użytkownika
By zarthos
#1554190
Gegoo pisze:Witam, od długiego czasu szykuję się na "Mother Milka" jedynym problematycznym aromatem jest właśnie ten nieszczęsny sernik, zauważyłem, że jest dostępny na e-płyny, lecz szkoda mi płacić 10ł za aromat i kolejne 10 za wysyłkę, i to mam pytanie do was, czy jest na edymie aromat zdolny zastąpić ten wyżej wymieniony? Chciałbym, żeby efekt był bardziej zbliżony, w ostateczności zamówię stamtąd, jednak byłoby fajnie gdybyście mogli doradzić zamiennik który sami testowaliście, z góry dziękuję za pomoc.:)


Jak będę miał pewność że masz 18 lat to podeślę Ci 10ml Mothers milk zrobionego według tego przepisu:
mothers milk
Sweet Cream TPA 3%
Cheesecake Graham Crust TPA 5%
Strawberry Ripe TPA 10%
Vanilla Custard TPA 2%
Bavarian Cream TPA 3%

Vanilla custard uzylem z capella.
Awatar użytkownika
By Gegoo
#1554198
Haha skan dowodu? Chyba podziękuję.;)
Nie ma potrzeby, aczkolwiek dziękuję za pomoc, po prostu poczekam, aż aromat znów się pojawi,pozdrawiam.:)
Awatar użytkownika
By zarthos
#1554206
Gegoo pisze:Haha skan dowodu? Chyba podziękuję.;)
Nie ma potrzeby, aczkolwiek dziękuję za pomoc, po prostu poczekam, aż aromat znów się pojawi,pozdrawiam.:)


Nie skan dowodu, wystarczyło by się zdzwonić.
Nie ma problemu, powodzenia.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.