EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By gregbard
#1465061
Wymień grzałkę na nową. Zestaw był polecany i se kupiłeś, ale już na przeczytanie opinii na temat clearomizera nie starczyło czasu? Dolnogrzałkowce bardzo często popuszczają na gwint parę kropli, taka konstrukcja. Ale większy wyciek na gwint to choroba, najczęściej wadliwych lub zbyt długo katowanych grzałek.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1465062
Witam.
Sprawdż czy grzałka jest dobrze wkręcona w parownik.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By hilton1
#1465066
Wepchnij do otworów grzałki , tam gdzie pobierany jest liquid odrobinę waty np. z płatka kosmetycznego , lub z pałeczek do uszu, ale nie za wiele, bo możesz zablokować transport liquidu na grzałkę.
By dawid901-13
#1465077
Z moimi Cleatomizerami było nieraz podobnie zawsze pomagało poprawienie knotów leżących na grzałce odraz dociśnięcie grzałki
By Aragornis
#1465091
No tak ,przyznaję że nie poczytałem .Do tej pory jechałem cały czas na górnogrzałkowcu i głównym problemem było bobrzenie.
Wczoraj wymieniłem cały clearomizer (ten drugi z zestawu) i liczyłem że nowa grzałka i będzie ok ale niestety zaciekanie i bulgotanie też występuje.
Wnioskuję że po prostu ten typ tak ma .Boję się tylko o baterię czy nie ucierpi od tego ciągłego zalewania .

-- [scalono] 08 wrz 2015, 20:10 --

hilton1 pisze:Wepchnij do otworów grzałki , tam gdzie pobierany jest liquid odrobinę waty np. z płatka kosmetycznego , lub z pałeczek do uszu, ale nie za wiele, bo możesz zablokować transport liquidu na grzałkę.

Dzięki za radę .Ciekawy pomysł i na pewno spróbuję.
A czy końcówka zaciągnięcia przy wyłączonej baterii to coś co powinno się robić przy dolnogrzałkowcach ?
Awatar użytkownika
By hilton1
#1465118
Taką czynność wykonuje się przy słabym transporcie liquidu na grzałkę , zaciągając się na wyłączonej baterii , zasysa się dodatkową porcję liquidu.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.