EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By krystek0208
#1769078
Jako że w końcu udało mi się kupić mieszkanie, teraz przyszedł czas na remont i będzie mi potrzebna jakaś wkrętarka.
Wkrętarka ma być akumulatorowa, dwa aku w zestawie, głównie potrzebna żeby podwiesić sufit w łazience, poskładać meble itp.
Myślę o wydaniu jakiś 200-300zł, może ktoś poleci coś co nie rozleci się po kilku użyciach :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1769090
Graphite 58G121
Miałem Metabo. Świetny sprzęt kupiony za ponad 900zł, ale zakończyła życie. W międzyczasie dostałem w prezencie w/w i spełnia wszystkie oczekiwania.
Nie jest to TOP, ale po prostu robi dobrze swoją robotę. W Twoich kryteriach cenowych powinna się zmieścić.
Awatar użytkownika
By puzii76
#1769096
Ja kupiłem 2 tyg temu na kabel 6m i nie żałuję, tez myślałem o aku, ale nie oszukujmy się, wkrętarka za 300zl jest tyle warta co 18650 z alledrogo 10000mah za 19.99

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By bulit73
#1769104
Jeżeli potrzebujesz aku tylko do remontu mieszkania a potem będzie leżeć, to sobie odpuść. Wkrętarki akumulatorowe, żeby funkcjonowały muszą być używane. Chodzi mi o żywotność baterii, szczególnie w tym przedziale cenowym, który podałeś.
Lepiej kup, tak jak napisał @puzii76, wkrętarkę z przewodem. Wydasz o wiele mniej a na pewno jak nawet poleży rok, nie będziesz miał problemu z jej działaniem.
Link poglądowy: http://allegro.pl/wiertarka-wkretarka-8 ... 28846.html
Awatar użytkownika
By puzii76
#1769161
Super tanich też nie polecam, bo mają kilka wad. Kupiłem Skila 6221 (mieścisz się w budżecie) i myslę, że to minimum przyzwoitości. Oczywiście zależy do czego kto potrzebuję. Ja trochę dłubię w drewnie, więc używam dość często.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1769164
Jeżeli będzie używana sporadycznie to szukaj wkrętarki z aku Li-Ion, tylko taki długo pożyje a i ładować można w dowolnym momencie i niekoniecznie do pełna.
By krystek0208
#1769179
Widziałem już Graphite 58G121 i wezmę ją pod uwagę, co do sieciowych to jednak wolał bym coś z aku ponieważ może przydać się np na działce.
Awatar użytkownika
By miniek1
#1769188
Goldi pisze:Jeżeli będzie używana sporadycznie to szukaj wkrętarki z aku Li-Ion, tylko taki długo pożyje a i ładować można w dowolnym momencie i niekoniecznie do pełna.


Dokładnie... Tylko litowo-jonowe, żadnych innych nie kupuj, bo to pieniądze wyrzucone w błoto. Li-Ion nieużywane najlepiej przechowywać naładowane do połowy. Może leżeć miesiącami i nic się nie dzieje.
By Skoroszyt
#1769204
Może popatrz coś z Parkside z Lidla, do takich domowych robotek w sam raz. Można się spokojnie zmieścić w 200zl. Masz niby tylko jeden akumulator 2Ah, ale z szybkim ladowaniem. Do tego 3 lata gwarancji :)
Awatar użytkownika
By Azuel1982
#1777211
Też polecam parkside z Lidla. Mam wersję 10.8v czyli mała ale spokojnie daje rade a używana dość często bo zajmuje się wykończeniami. Makita też mała i notabene 3 razy droższa po 2 latach się rozlatuje.
Parkside działa bez zarzutu mimo że okres gwarancji już się skończył

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By krisIs
#1782746
Miałem Parkside'a z 8 albo i więcej lat, żyje dalej, ale już jako sieciowa, bo akumulatora już nie dokupisz.
Teraz mam Einhell BT-CD z 2 akumulatorami no i jest ok, chociaż po ukręceniu 1m claptona idzie do ładowania :) Trochę wkrętów też wkręcisz, chociaż takich powyżej 80mm ledwo ledwo daje rade.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.