EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By robimi
#1470501
Witam , zakupiłem w piątek 2 liquidu w sklepie e-smoking world 0mg , Coctail Party i Strawberry Passion , oba 0 mg od Cottien , jak z truskawką nie ma problemu tak te koktajlowe party smakuje zwyczajnie jakby było zgniłe , data na etykietce jest niby do 15.11.2015 więc pomyślałem , że smak mi nie podszedł.
Spodobały mi się butelki , i tu zaczyna się magia , lubię jak są przezroczyste gdy robię swoje mieszanki , więc odrywam naklejki , a tu naklejka pod naklejką , czyżbym zakupił liquid po terminie ? Niestety nie udało mi się tego sprawdzić , gdyż nawalili tyle kleju , że 1 naklejka zakrywa drugą.Co o tym sądzicie ?

Nigdy nie miałem styczności z liquidem po terminie , więc nie wiem czy inaczej smakuje czy coś innego się z nim dzieje.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1470515
Mam jeszcze liquidy Dekanga +/- 6 lat po terminie i nie stwierdzam, żeby oprócz braku mocy i smaku coś im dolegało :) Z pewnością nie ma żadnych zgniłych naleciałości. Po prostu zdegradowały się aromaty i pewnie poziom nikotyny. To są (były) PG/VG 80 do 20.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By robimi
#1470521
Zazwyczaj palę swoje własne wyroby na bazach inawery , jednak ostatnimi czasy zszedłem do 0 mg i w piątek zamówiłem bazę kolejną , do dziś nie doszła więc kupiłem takie o coś w sklepie , sprzedawczyni poleciła to się skusiłem , jednak to raczej nie wina sklepu ...
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1470855
czasem etykieciarka potrafi 2 x naklejkę nakleić (tą samą), nie mniej jednak jak capi i nie smakuje to skoszować i już
Awatar użytkownika
By pawko2009
#1471158
Jak wiesz kolego unia wprowadza zakaz kolorowych pudełek na liquidy jakieś obrazki owoców bo to może źle kojarzyć się dla dzieci. Dlatego jest nowa szata graficzna naklejania na starą . A dla wiadomości to nie jest liquid truskawka. Poczytaj o smakach codzienna. Wszystkie liquidy nasze zmieniają szatę graficzną.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.