EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1612428
Zakaz palenia e-papierosów! Rząd bierze się za e-palaczy

http://www.dziennikzachodni.pl/pieniadze/a/zakaz-palenia-epapierosow-rzad-bierze-sie-za-epalaczy,9494041/

Ponieważ dotychczas palacze e-papierowsów bez przeszkód używali ich w przestrzeni publicznej nie było potrzeby wydzielania dla nich specjalnych pomieszczeń. Prawne zrównanie e-fajek i papierosów również nie zachęca do wydzielania e-palarni co najmniej z dwóch powodów którymi są: koszty i strata powierzchni biurowej.


Czyli mamy palić razem ze "śmierdzielami" :(

Elektroniczne papierosy są znacznie mniej szkodliwe od tych normalnych - to nie mit, medialne spekulacje, ani chwyt marketingowy produkujących ten produkt firm.


W końcu :)
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1612458
Podobnie w bardziej popularnym pisemku
http://www.fakt.pl/zakupy/e-papierosy-tylko-dla-doroslych-nowy-pomysl-rzadu,artykuly,617025.html

Zaproponowane rozwiązania prawne wydają się bardzo surowe, zwłaszcza że pierwszy w Polsce raport na temat szkodliwości e-papierosów dowodzi, że mają one wyraźnie mniej groźny wpływ na zdrowie od tradycyjnych papierosów. – Papierosy elektroniczne są produktami, które są przeznaczone dla palaczy i zastępują wyroby tytoniowe, uwalniając miliony osób od narażenia na zabójczy dym tytoniowy, który jest główną przyczyną chorób nowotworowych. Tymczasem w Polsce doszło do tego, że e-papierosy są w wielu wypowiedziach i publikacjach stawiane na równi z tradycyjnymi papierosami, co jest ewidentną nieprawdą i efektem braku wiedzy – mówi dr Michał Kozłowski z eSmoking Institute.


Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1612755
Definicja "palenia e-papierosów" w ustawie to spożywanie pary zawierającej nikotynę. Natomiast pracodawca może rozszerzyć regulamin.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.