EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Krakenhaus
#1857251
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Mam mały dylemat otóż wapuje od kilku lat miałem przygody z wieloma e papierosami od klasycznych patyków z volisha do ogromnych modów które okazały się dla mnie niewygodne
Aktualnie posiadam małego moda elektronicznego wraz z tsumami rda
I moje pytanie brzmi, od czego zależy żywotność baterii ?
czy nie muszę się obawiać gdy na ekranie wyskakuje mi że akumulator 4.2 v poddawany jest 6-7v napięciu
Jeśli chodzi o natężenie to jest w normie i nigdy nie próbowałem wyjść poza limit czyli 20 amper
Nigdy sie nad tym nie zastanawiałem i chciałbym się dowiedzieć jak powinienem używać ogniwa w modzie elektronicznym i jakie wartości powinien wskazywać ekran w sensie ile volt czy jednak zależy to od tego aby nie poddawać akumulatora zbyt wielkiemu obciążeniu w amperach
Akumulator vtc 5
By Krasnal45
#1857278
Krakenhaus pisze:czy nie muszę się obawiać gdy na ekranie wyskakuje mi że akumulator 4.2 v poddawany jest 6-7v napięciu

Nie. Nie musisz się obawiać. Mody elektroniczne mają przetwornicę napięcia i to jest właśnie wartość napięcia na uzwojeniu wtórnym. Na tym właśnie polega regulacja napięcia w elektronikach. Na akumulatorze napięcie się nie zmienia, a raczej zmienia się w wartości od 4.2V do ok. 3.2V wraz z jego naturalnym rozładowywaniem się.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.