EPF
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Youde wypuszcza nowy RTA - "Bellus", o pojemności 5ml, średnicy 22mm, a długości (bez dripa i gwintu)- 45,5 mm. Pomierzyłem Subtanka mini i wyszło mi, że Bellus jest 3mm krótszy. Co ciekawe - sam szklany baniaczek jest identyczny jak Goblina mini. Niestety (dla mnie) a dla innych "stety" - parownik jest dedykowany do 2 grzałek, co widać na fotce Cvapor. Napełnianie z góry i jeśli wierzyć opisom - ma być "niecieknący" dołem (32 otwory powietrzne usytuowane na boku).

http://www.cvapor.com/youde-ud-bellus-5ml-big-capacity-rebuildable-atomizer.html
http://www.cigabuy.com/authentic-youde-bellus-5ml-rebuildable-tank-atomizer-px2kfx4-p-8037.html

Update :
przed chwilą znalazłem fotki i jednak będzie możliwość zamontowania 1 grzałki na podobnej zasadzie jak w Goblinie mini (zaślepka). Otwór, który widać w bazie nie jest przelotowy, to miejsce na "cycek" od zaślepki. No i faktycznie w dolnym capie nie ma otworów=nie ma wycieków :-) przynajmniej w pozycji pionowej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Waldip
Wizualnie to już prawie doskonałe skrzyżowanie RDA z RTA....
Jeżeli konstrukcja sprawdzi się technicznie i pod względem smaku, może być ciekawą propozycją w dobrej cenie. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By VapingBeast
Jak cena będzie podobna do Zephyrusa to biorę w ciemno. Zobaczyłem właśnie na ich fanpage'u i... Troszkę się tym podjarałem. Chciałem brać jakiegoś subtanka na jedną grzałkę, bo Zephyrus czasem chmurzy za bardzo, ale tutaj dają opcję single coila gratis, w dodatku z jak się wydaje genialnym air-flow. No i świetny dripek z laserowym zakręceniem jak w Zephyrusie, chętnie przygarnę taki drugi :) Jedyna wada to mało miejsca na grzałkę, deck jakby robiony pod jedną grzałkę, ale da radę upchać i dwie.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
VapingBeast pisze:Jak cena będzie podobna do Zephyrusa to biorę w ciemno. Zobaczyłem właśnie na ich fanpage'u i... Troszkę się tym podjarałem. Chciałem brać jakiegoś subtanka na jedną grzałkę, bo Zephyrus czasem chmurzy za bardzo, ale tutaj dają opcję single coila gratis, w dodatku z jak się wydaje genialnym air-flow. No i świetny dripek z laserowym zakręceniem jak w Zephyrusie, chętnie przygarnę taki drugi :) Jedyna wada to mało miejsca na grzałkę, deck jakby robiony pod jedną grzałkę, ale da radę upchać i dwie.

Zobacz dokładnie na fotkach, dwie grzałki wchodzą na luzie. Deck jest typowo pod 2 grzałki, dlatego początkowo się nie podjarałem, ale jak na fejsie wrzucili zdjęcia z zaślepką , to już się podjarałem :D
Poza tym grzałka będzie montowana obok pinów więc wyglada na to, że miejsca będzie dość. Martwię się bardziej czy projektowali go pod kątem Ni/Ti ? Czy uciągnie subomowe grzałki ?
Waham się tylko czy zamawiać w preorderze za 22 $ , czy czekać na krajowych dostawców, bo może się okazać, że u nas szybciej będą. Tak mam niestety z Evic'em mini :(
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Ale jajka, Sulkov jak napisałeś post, to zaraz wszedłem na ich stronę żeby zamówić. Podnieśli lekko cenę na 21,55 $ i dodali ze 2 zdjecia. Tym samym mój link z I-ego postu jest nieaktualny , a była tam właśnie cena jaką Ty zapłaciłeś przed rabatem czyli 20,47$.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2015, 05:01 przez Nałóg Totalny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Waldip
No to teraz pozostaje uzbroić się w miesięczną (oby tylko) + czas wysyłki cierpliwość...:)
Awatar użytkownika
By Mutango
Plug-in deck, czyli baniak wciskany na bazę, nie skręcany?
Awatar użytkownika
By VapingBeast
Tak, dokładnie. Jak w RDA :)
Chciałbym zobaczyć już jakieś close-upy od zagranicznych recenzentów. Na razie poza kilkoma zdjęciami to wielka niewiadoma.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
Może szybciej :)

Podobają mi sie duże 'frezy' na wsadzenie końcówek knotów i zalewanie bez ściągania dodatkowej gumki jak w Zefirusie (małe, a cieszy :) ). Minus, muszę czymś zaślepić dziurę od zaślepki, będzie mi tam sie zbierał 'stary' liq, albo knota tam też poprowadzić.
Plus wyżej umiejscowiony wlot powietrza, mniej możliwych okazjonalnych zalań, minus ten pierścień z dziurkami zakrywający wlot - może coś świszczeć/gwizdać, no i za szeroki to on nie jest, a lubie Zefira na maxa otwartego.

Tylko muszę troche poczekać z zakupem.
Mam zasadę: nie więcej niż jeden nowy parownik w miesiącu :) teraz w trasie jest Smok TF4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
Problem z tesla punk 220w

Witam posiadam boxa tesla punk 220w i od dnia nie […]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Problem z ładowaniem | SMOK X8