EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1903313
#MICLASS
#PODSYSTEM
#REVIEW
#PROUD
#TO
#VAPE


Witajcie! :-P
Firmę SX Mini kojarzy praktycznie każda osoba z naszego środowiska, firma bazująca na chipach YIHI i słynąca z przepięknych design'ów. Jak wiemy światem vape zawładneły pod'y. Firma SX Mini także wypuściła swoją autorską propozycję tego urządzenia. Małe, zgrabne z zachowaną stylistyką z poprzednich jakże udanych produkcji. Jak jest z tym maluchem? Juz do tego przechodzimy!
_______________
Yihi SX Mini Pack Mi Class POD
Cena rynkowa : około 170 zł
_________________


Dane techniczne:

*Główne cechy Mi Class POD
(dane wg producenta) *

》Wymiary - 85,5 mm x 20,6 mm x 20,2 mm
》Wewnętrzny akumulator 400 mAh
》Inteligentny chip YiHi SX290
》Zakres mocy wyjściowej: 7-13W
》Maksymalne napięcie wyjściowe: 4V
》Intuicyjny ekran wyświetlacza OLED - stan baterii, napięcie, liczba zaciągnięć
》Obsługa jednym przyciskiem - mechanizm wypalania i regulacji
》Konstrukcja kartridż wielokrotnego użytku 1,5 ml
》Ceramiczna grzałka 1.0 ohm
》Port MicroUSB
》Luksusowa i lekka konstrukcja ze stali nierdzewnej

Zestaw zawiera:
1 x SXmini Mi Class
1 x Kabel USB
1 x Instrukcja obsługi

Dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych:
》Classic Black Tang
》Golden Tang
》Gunmetal Tang
》Silver / Black Tang
》Royal Blue Tang / Silver
》Champagne Tang / Silver

⚡SX Mini Mi Class POD - Opis ⚡

Wyglądem zauroczył mnie jak tylko go zobaczyłem. Ten niebieski kolor był po prostu cudowny, ładne zdobienia ( wgłębienia na obudowie jak SL CLASS czy G CLASS). Wydawał się być moim wymarzonym urządzeniem do autka, lecz na krótko. To prawda design ma niesamowity, lecz jeżeli chodzi o użytkowanie to według mnie wielka wtopa. Aby uzupełnić nasz catridge trzeba odkręcić ustnik - już tutaj jest to mało funkcjonalne i upierdliwe, lecz to nie koniec! Po odkreceniu ustnika ukazuja nam się uszczelka, która trzeba podwadzić szpikulcem znajdującym się w zestawie lub coś w podobie. Moze przymknąłbym na to oko, bo przecież zawsze się znajdzie to chwilkę by zatankować, lecz gdy podczas zaciągania zaczął pluć liquidem zaczęło mnie to po prostu denerwować. Jakby tego było mało zaczął pojawiać się nieprzyjemny smak tzw. bober chociaż zalewałem tylko i wyłącznie sole nikotynowe. Ponadto nasz catridge co chwile się wysuwa i trzeba go dopychac.

Smak jak na tego typu urządzenie jest poprawny, lecz oczywiście nie ma co oczekiwać jakichś fajerwerków. W parametrach napisałem o wbudowanej baterii 400 mah - takowa sie tutaj znajduje i szczerze starcza na bardzo krótki czas użytkowania. Nasz sprzecik ładujemy za pomocą portu MicroUSB znajdującego się od spodu. Sam przycisk 'POWER' działa bez zarzutów - wszystko chodzi płynnie. Znajdują się tutaj skróty klawiszowe jak w większości sprzętów na rynku, czyli WŁĄCZANIE i WYŁĄCZANIE za pomocą 5-cio klika i BLOKOWANIE za pomocą 3 kliknięć.

Zastosowanie znalazł w tym urządzeniu intuicyjny ekran OLED na którym znajdziemy takie informacje jak stan baterii, napięcie oraz liczbę zaciągnięć.

⚡SX Mini Mi Class POD - Podsumowanie ⚡

Cóż gdyby nie fakt, że znajduję się tutaj chip YIHI SX290 i jego niesamowity design bylby skazany na totalną porażkę. Te dwie rzeczy bronią jego oceny chociaz w malutkim stopniu. System uzupełniania płynu, według mnie do poprawy jak i całe catridge.

ZALETY:

- Chip YIHI SX290
- Niesamowity design
- Czytelny ekran

WADY:

- Niefunkcjonalny system napełniania
- Zastosowanie znalazła tutaj stosunkowo mała bateria
- Podczas zaciągania pluje liquidem oraz 'bobrzy'
- Catridge co chwilę się wysuwa i trzeba go dopychać
_______________
Ocena : dopuszczający +
_______________

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.