EPF
By pajak79
Witam.
Nie wiem czy ktoś spotkał się z tym problemem ale bateria po drugim ładowaniu umiera.
To już 2 bateria w ciągu tygodnia.
po podłączeniu do ładowarki miga 5 razy, po chwili znowu 5 i koniec.
nie wiem o co chodzi.
By losiakowa
miałam ten sam problem. podobno to była kwestia za mocno wciśniętego tego psztyczka w baterii :D poszłam, wymieniłam, ale uprzejma pani pokazała jak lepiej eksploatować baterię. ponoć x6 są trochę awaryjnę, ale po wymianie z tą baterią mija mi więcej czasu niż z poprzednimi . \
By pajak79
Niestety u mnie próba podniesienia nic nie daje.
Do trzech razy sztuka.
Jak się powtórzy to przesiadam się na Volisha. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Halibutt
Hmmm, widać jakaś felerna partia. Ja mam dwie baterie X6, obie mają ponad rok i nadal sprawują się świetnie. Choć zdarzyła mi się jedna wymiana gwarancyjna.
Pozdr.
Awatar użytkownika
By Halibutt
Mała aktualizacja: po roku w jednej z nich padł guziczek. Wymienię w nim sprężynkę i zobaczymy ile jeszcze pociągnie :) ktoś ma patent na rozbieranie baterii?

Wysłane z komórki via Tapatalk
By pajak79
No i niestety to koniec mojej współpracy z MILD-em. Wczoraj kolejna bateria odmówiła współpracy. Dzisiaj idę zakupić
EGO 3. Zobaczymy jak się będzie sprawował.
By pyjter
12 styczeń - zakup 1
22 styczen - zakup 2

Baterie smigaja elegancko :). Na razie brak awarii
Awatar użytkownika
By noisednb
A moze maz walnięta ladoware? :D
Awatar użytkownika
By gregbard
Halibutt pisze:Mała aktualizacja: po roku w jednej z nich padł guziczek. Wymienię w nim sprężynkę i zobaczymy ile jeszcze pociągnie :) ktoś ma patent na rozbieranie baterii?

guziczek :?: sprężynka :?: oświećcie mnie, nigdy takich baterii nie miałem... :?:
Awatar użytkownika
By Halibutt
gregbard pisze: guziczek :?: sprężynka :?: oświećcie mnie, nigdy takich baterii nie miałem... :?:
Co naciskasz w baterii manualnej żeby działała? Guziczek. A co powoduje, że po naciśnięciu guzik nie pozostaje wciśnięty, tylko wraca do poprzedniej pozycji? Sprężyna. U mnie guzik nie wraca do poprzedniej pozycji, więc stąd wniosek, że... Ot i cała tajemnica :)

Awatar użytkownika
By gregbard
Halibutt pisze:
gregbard pisze: guziczek :?: sprężynka :?: oświećcie mnie, nigdy takich baterii nie miałem... :?:
Co naciskasz w baterii manualnej żeby działała? Guziczek. A co powoduje, że po naciśnięciu guzik nie pozostaje wciśnięty, tylko wraca do poprzedniej pozycji? Sprężyna. U mnie guzik nie wraca do poprzedniej pozycji, więc stąd wniosek, że... Ot i cała tajemnica :)

rozebranie baterii jest banalnie proste
viewtopic.php?f=149&t=18861

Myślę że skoro łatwo znalazłeś odpowiedź na moje pytanie równie łatwo pójdzie ci rozebranie baterii x6 i podesłanie linka z fotką guziczka i sprężynki. A guzik może się tak zachowywać nawet przez to że płytka z elektroniką przemieściła się w głowicy o milimetr w stronę baterii. POPROSZĘ ZDJĘCIE sprężyny i guzika x6
Oj, sorki, zapomniałem. OWOCNEJ WYMIANY SPRĘŻYNY ŻYCZĘ

Witam, Niestety melo 3 nie spełnia moich wymagań d[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

Merlin RTA

Coś dla zwolenników "single coil" http[…]

Który atomizer wybrać

Mam Joyetech eVic VTwo i zastanawiam się nad zakup[…]