EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By EMyleK
#1749228
Witam. Mam ijusta S . Standardowy zestaw nic nie wymieniałem. Właśnie mi się liquid skończył i chce go wymienic na nowy. To jest mój pierwszy e-papieros więc chciałbym na niego uważać , jak i o nigo dbać z uwagi na cene 150 piechotą nie chodzi :) Jak wymienic taki liquid ? Jest jakiś filmik na yt? Jakieś porady? Pozdrawiam sportowy świry! I liczę na pomoc :)
Awatar użytkownika
By miron52
#1749230
Jak chcesz wymienić lq, którego już nie ma ? Uzupełnić to można. Jeśli na taki sam smak, to w dowolnym momencie, A jeśli na inny, to należało by grzałkę też zmienić.
By EMyleK
#1749232
Noo polemizowałbym z Tobą kolego. Przecież tak się robi nie ? Coś się czyści pod wodą słyszałem ... wysuszyc dobrze nalac nowy i powinno byc ok chyba . Czy masz inne zdanie na ten temat?
By EMyleK
#1749234
Wymieniać za każdym razem grzałke przy zmianie lq? Non sens to by był ...:)
Awatar użytkownika
By Czocher
#1749238
Czy Ty tu przyszedłeś po to żeby dyskutować z mądrzejszymi czy po radę?

Jeżeli używasz tego samego liquidu i zalewasz ponownie baniak to nie musisz nic czyścić przez tydzień lub dwa tak możesz używać. Jeżeli zmieniasz smak liquidu, nową grzałkę warto założyć dlatego, że nowa grzałka odda smak tego nowego liquidu, a jak użyjesz starej z innego LQ to nie będziesz miał takiego smaku.
By EMyleK
#1749247
Nie przyszedłem dyskutować z doświadczonymi kolegami tutaj. Tylko o radę proszę. No juz rozumiem , załapałem... Naczytałem się dużo że nie trzeba nic wymieniac więc stąd ta moja wątpliwość. Ale dzięki panowie za pomoc. Pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.