EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By respect8
#1715248
Niedawno kupiłem Topboxa mini 75W starter kit i zastanawiam się nad zmianą atomizera na TFV8/griffina głównie ze względu na bazę RBA.
Pytanie do was, czy topbox pociągnie tego tanka? Może polecicie mi jakiś inny dobry atomizer poza tfv8/griffinem, ewentualnie dacie jakieś rady dotyczące toptanka mini.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1715252
TFV8 to raczej pod wielkie moce i wielkie chmury... ja bym nie brał do 75W
By sucharek8826
#1715290
sikor370 pisze:TFV8 to raczej pod wielkie moce i wielkie chmury... ja bym nie brał do 75W

A niby z jakiej racji ? :D Kolega napisał że ze względu na bazę rba, jest jakiś przymus do kręcenia grzałek pod 100W? Nie , ale ja jednak z tych dwóch wybrałbym Griffina, ze względu na kostrukcję bo w TFV8 np aby zmienić watę czy cuś trzeba opróżniać baniak, w griffinie można to ominąć oraz na + za Griffinem stoi bajer ( nie wiem jak się on nazywa ) ale ja na niego mówię liquid control
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1715299
Obs crius v3
Obs crius plus
Cthulhu v3
Geekvape eagle
Limitless

Wg mnie w tej kolejności jeśli chodzi o smak
Awatar użytkownika
By sikor370
#1715308
sucharek8826 pisze:
sikor370 pisze:TFV8 to raczej pod wielkie moce i wielkie chmury... ja bym nie brał do 75W

A niby z jakiej racji ? :D Kolega napisał że ze względu na bazę rba, jest jakiś przymus do kręcenia grzałek pod 100W? l


W sumie to racja... :P
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1715315
Master_PiT pisze:Obs crius v3
Obs crius plus
Cthulhu v3
Geekvape eagle
Limitless

Wg mnie w tej kolejności jeśli chodzi o smak

Pod smak to jest wiele dobrych parowników i tu już pod własne kubki smakowe.
Mały dobrze oddający smak tank, to Hussar. *CZAJNICZEK*
Inne większe to na pewno TGT II i Kajtek.
TGT na siatce. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1715324
Oj wiem, ale biorąc pod uwagę budżetowe parowniki ze zbliżonym cugiem, wymienilem te.
W innym przypadku wymienilbym jako pierwszego hussara
Kayfuny
Tilemahos
Hurricane
Itp

Wg mnie jeśli baza i komora jest ogromna to bez sensu jest pakować małe Grzałki pod niskie moce, po prostu splaszczymy smak, a przymykanie AH to taki półśrodek.
Spore wymyślne Grzałki potrzebują mocy
Awatar użytkownika
By miron52
#1715338
Do Topboxa mini 75W przymierzasz TFV8 i Limitless ? Mnie bo różnica wymiarów przeszkadzała i to bardzo.
By Diabelros
#1715355
Ja tam jeżeli chodzi o rba to mam griffina i nie narzekam jedyny jego minus to śrubki na velocity i to że cieknie. Wygodny montaż grzałek, dużo miejsca.
By respect8
#1715724
miron52 pisze:Do Topboxa mini 75W przymierzasz TFV8 i Limitless ? Mnie bo różnica wymiarów przeszkadzała i to bardzo.

wziąłem to pod uwagę, z czasem napewno zmienie też boxa, póki co mi wystarczy 75W z TC :P
Awatar użytkownika
By miron52
#1715726
Od tygodnia katuję Sapor'a. I nie polecam. Pierwszy setup od razu dobrze działa. Smaczy. Nic nie cieknie, bo w tej konstrukcji nie ma prawa. Gdyby nie mała pojemność, to bym się zanudził.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1715729
Zależy jaki przeciąg, ale pod smak to kayfuny. Z 75W zmiesisz się śmiało a TC w tym wypadku nawet nie konieczne.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1715735
Master_PiT pisze:Oj wiem, ale biorąc pod uwagę budżetowe parowniki ze zbliżonym cugiem, wymienilem te.

respect8 nie pisał nic o budżetowym parowniku :lol:

-- [scalono] 14 wrz 2016, 5:22:37 --

respect8 pisze:wziąłem to pod uwagę, z czasem napewno zmienie też boxa, póki co mi wystarczy 75W z TC :P

Jak zmienisz na 200 W to wcale nie musi być lepiej.
Ja ostatnio zaszalałem i ustawiłem 20 W :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1715808
Ale zauważ, że wymienił 2 parowniki, które kosztuja ok 100-150zl a nie 500zl czy 800zl
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.