EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Zlotowa85
#980561
Wyleczyłem się z nałogu dzięki e-papierosom tydzień temu odstawiłem e-papierosa już nie palę. E-papierosa używałem od roku czasu, 8 12 lat palenia analogów.
Awatar użytkownika
By babus
#980652
Tydzień to jeszcze niewiele, mimo to gratki. Pochwal się za kilka miesięcy, trzymam kciuki :mrgreen:
By keruj_jp
#980657
Ja tam nie chwaląc się jarałem śmierdziuchy gdzieś od roku 1978 - jeśli nie pamięć nie myli -

Dzisiejsze liczniki przedstawiają się tak:
na e-p przeszedłem równo 928 dni temu.
417 dni temu przeszedłem na zerówki
a od 282 dni nie pufam już wcale.

Uznam się za wyleczonego jak przestanę bywać na forum
:-P
By user
#980674
keruj_jp pisze:Ja tam nie chwaląc się jarałem śmierdziuchy gdzieś od roku 1978 - jeśli nie pamięć nie myli -

Dzisiejsze liczniki przedstawiają się tak:
na e-p przeszedłem równo 928 dni temu.
417 dni temu przeszedłem na zerówki
a od 282 dni nie pufam już wcale.

Uznam się za wyleczonego jak przestanę bywać na forum
:-P


Jurku, ale to juz inny nałóg jest :D
Fakt, związany pośrednio z e-p, ale wolny jesteś od używki, a to już wiele i szacun dla Ciebie *GOOD*
Awatar użytkownika
By markorb
#980705
Zlotowa85 - gratuluje i zazdroszczę Ci . U mnie to chyba nie prędko nastąpi , zbyt wielką frajdę mi sprawiają e-fajki . Będę szczęśliwa jak w końcu z 18 zejdę niżej
By Zlotowa85
#980762
@up
Ja odstawiłem E-papierosa bo chciałem się sprawdzić czy wytrzymam i wytrzymałem. Tydzień nie czuję parcia na nikotynę, ale ja lubię sobie pykać e-fajkę kupię sobie zerówki.
By Krasnal45
#980768
Zlotowa85 pisze:@up
Ja odstawiłem E-papierosa bo chciałem się sprawdzić czy wytrzymam i wytrzymałem. Tydzień nie czuję parcia na nikotynę, ale ja lubię sobie pykać e-fajkę kupię sobie zerówki.

Eeee tam, to dalej jesteś uzależniony :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kocur
#1010350
Po pięciu miesiącach wapowania przechodzę powoli na 6 mg. Pewnie do wakacji uda się zejść na 0 a wtedy pozostanie już tylko przyjemność pykania.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.