EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By spisek9977
#1896950
Witam, 1 lipca wylatuje do Anglii do pracy (to będzie mój pierwszy lot). Mam kilka pytań dotyczących palenia e-papierosów. Jak wygląda odprawa na lotnisku? Czy nie przyczepia się do E-peta? Czy jest możliwość przewozu liquidów? Aromatów? Baz? Samogonow? Czy w Anglii jest tak spopularyzowane palenie e papierosów i wszystko jest dostępne pod ręką? Jakie są ceny ewentualnie liquidów, grzałek, baz, aromatów?
By WEEKSKULL
#1896954
Samogony lepiej zostaw, premixy do 100ml przejdą bez problemu ep i akusy bez problemu co najwyżej każą wyjąć akumulatory z zasilania. Jeśli bierzesz bagaż rejestrowany to Samogony i premixy do rejestrowanego daj. Akusy do podręcznego.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ceny troszkę wyższe, dostępność porównywalna.
By Gondini
#1896959
Witam
Na wyspach asortyment jest o wiele większy ,także jeżeli chodzi o premixy jest dużo firm niestety nie dostępnych w Pl.
Ceny w przeliczeniu są porównywane ,ceny 50 mln premixy wahają się pomiędzy 7-15 £ w zależności oczywiście od marki i jakości

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1896974
Moja znajoma, gdy przylatywała z Anglii na wielkanoc z aromatami, to musiała włożyć je do woreczków strunowych (nie wiem czy hurtem, czy pojedyńczo - nie dopytałem), więc dobrym pomysłem byłoby na wszelki wypadek przygotować sobie takie woreczki.
No i oczywiście najlepiej na czas lotu zamknąć całkowicie dopływ liquidu w parowniku, a jeśli nie ma takiej możliwości to opróżnić go przed lotem, ale o tym zakładam, że już wiesz ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.