EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By pogoda
witajcie postanowiłam przejsc na e papierosa zaczęłam czytac tutejsze forum no i zastanowiła mnie nazwa "dopłucowiec"
miałam juz jednego e kupowanego wieki temu (6-7 lat) na pewno był to Ego modelu nie pamietam. za to pamietam ze był drogi i liquid nalewało sie na watkę :wink:
chce kupic nowego e z tym ze w tamtejszym Ego (jak i innych ktorych próbowałam "od ludzi) najbardziej przeszkadzało mi własnie zaciaganie sie.- nie wiem jak to opisac-po prostu zaciagałam sie para dolatywała do srodka buzi i tyle.a ja chyba potrzebuje bardziej w płuco :zakrecony
czy dobrze zrozumiałam ze to macie na mysli piszac o tych "dopłucowcach"? (sposob zaciagania sie?)

jesli tak to polecicie mi cos na poczatek? nie jakis wsciekle drogi , chociaz nie ukrywam ze jak sie sprawdzi to bede inwestowac w nastepne.

jesli zle Was zrozumiałam to przepraszam za zawracanie głowy.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By miron52
No to Pico z Melo 3. Standardowe grzałki są dopłucne.
By dwagiel
Zephyrus v2 dla mnie był świetny. W zestawie baza rba i grzałka gotowiec. Także od razu jest wszystko co potrzebne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By pogoda
Witam wszystkich .zakupiłam ostatecznie tego isticka piko z meloIII . podoba mi się i mimo dziwnego wygladu (w sensie ze wizualnie inne e fajki widywałam nie boxy) jest bardzo poreczny. cóz jeszcze trochę musze nad nim posiedziec zeby rozgrysc wszystkie ustawienia no i dowiedziec sie jak sie wyciaga grzałkę ale mysle ze bedzie nam razem bardzo po drodze :D
dziekuje wszystkim za pomoc
Awatar użytkownika
By Tymon78
Poczytasz - obczaisz co z czym, grunt by do kiosku po fajki nie latać. To już sukces.
Awatar użytkownika
By bulit73
pogoda pisze:Witam wszystkich .zakupiłam ostatecznie tego isticka piko z meloIII . podoba mi się i mimo dziwnego wygladu (w sensie ze wizualnie inne e fajki widywałam nie boxy) jest bardzo poreczny. cóz jeszcze trochę musze nad nim posiedziec zeby rozgrysc wszystkie ustawienia no i dowiedziec sie jak sie wyciaga grzałkę ale mysle ze bedzie nam razem bardzo po drodze :D
dziekuje wszystkim za pomoc

topic105777.html :)
By pogoda
juz czytam ten topic :D ale jeszcze mi zejdzie....
dodam tylko ze kupowałam w Waszym ulubionym sklepie i Pan wybierał mi co innego , ale jak mu powiedziałam jakie mam typy (Wasze rzecz jasna) to powiedział z uznaniem "dobrze pani doradzono" :D :D :D
By Skoroszyt
pietrek86 pisze:Dla mnie najlepszy efekt dopłucny na Melo 3 mini to grzałka triton 0,5 clapton (trochę droga )

Mi też ona bardzo pasuje, podzielam Twoją opinie. Swoja drogą jak kupujecie to macie w "blistrze" czy w kartoniku? Bo dzisiaj zakupiłem w kartoniku, nie było żadnej folii. Kartonik opisany po polsku, w środku instrukcja po również po naszemu ?
By Jurand
Po przerobieniu miliona parowników: Geekvape Eagle.
Szczególnie z grzałkami typu NotchCoil.
Oddawanie smaku, "gładkość" ciągnięcia i wiele innych mniejszych lub większych zalet...

Sygnaturkę zeżarła ustawa....
By pogoda
Noooo jest moc :zakrecony
pisałam Wam wczoraj o wymianie grzałki juz wiem....ze oprócz grzałki potrzebuje gumowej rękawiczki bo bez tego ani rusz... :D
Tesla Nano 120W

https://img.fasttechcdn.com/693/69321[…]

IPV D4

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170[…]

Box za ~200-300zł, czas na wymianę

Witam ;) Opiszę mój obecny setup: Lemo 3 z drutem […]

Nie widziałem nigdzie na tym forum więc się podzie[…]