EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By tatadoor
#1560753
Witam, wszystkich!

Ostatnio sobie troszkę dłubałem, projektowałem, zamawiałem od kolegów z za wielkiego muru i wyskrobałem takiego box-ika.

Przedstawiam WooD TTD Box




Króciutko na jego temat.
Obudowa to sklejka, bejcowana wielokrotnie i polakierowana ale żeby nie było połysku i pozostała tam gdzie można faktura drewna.
Klapka zamykana na 4 magnesy w korpusie i 4 magnesy w klapce o wymiarach 3x3mm, sama nie ma prawa się otworzyć ;)
Elektronika 20W z fasttech, sprawuje się całkiem dobrze na moim sub tanku i setupe 1,2 ohma.
Element mocujący parownik jest z ruchomym pinem, skręcony i zabezpieczony klejem prze odkręceniem i ewentualnym wyciekiem z parownika.
Całość zasilana ogniwem 18650.

Cała obudowa mojego projektu, ale kilka pomysłów zaczerpniętych od innych kolegów.

Używam od około tygodnia i sprawuje się bardzo dobrze, potrzebowałem czegoś mniejszego na wypady.

Zapraszam do małej galerii:
















Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1560765
Troszkę wysoki ale wykonanie naprawdę fajne. Gratulacje.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Parman
#1561081
podaj namiar na tą elektronikę z ft ;P :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1561116
Tatadoor - bardzo sympatyczny boxik ci wyszedł i najważniejsze, że własnoręcznie zrozbiony - bezcenne.
Jeśli będziesz strugał nastepną sztukę, to pomyśl może o olejowaniu zamiast lakierowania. Fajny "w chwycie" się zrobi i szlachetności nabierze :-) No i próbuj z kawałkiem drewna.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.