EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By marmalek
Od Administracji:

Tu się witam i tylko tu :)

Cześć!
Palę od ponad 20 lat (wogóle), a e-papierosy od kilku miesięcy.
Ogłaszam zatem wszem i wobec śmierc i odejście w niepamięć palenia "analogowego".
Elektronika i technologie cyfrowe nad wyraz skutecznie rozprawiają się z przemysłem
tytoniowym. I niech tak zostanie!!
By mat
Gratulacje, tylko pozazdrościć, ja palę e-pap od środy a marzę o tym aby pozbyć się analogów z mojego życia.
Narazie mnie czasami mnie ciągnie do analogów ale mam nadzieje że mi przejdzie.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
By Lobo
Witam WSZYSTKICH 'ZAPALONYCH' E-Palaczy. Palę 30 dni jakże wspaniały wynalazek jakim jest e-papieros i to jest to co przyczyniło się w moim przypadku do powrotu zmysłu powonienia i smaku. Extra WYNALAZEK.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
By arv
Na wstępie: jedna bateria do Sticka wystarczyła mi dzisiaj na 6,5 godziny!
Naładowana o 12:30, zmieniłem o 19, druga caly czas trzyma.
Najważniejsze - zdziwiłem się jak bateria padła, bo do samego końca nie zauważyłem zmniejszenia dymu - w Kissboxie to był standard że świeża bateria strasznie grzała, a słaba znacznie mniej.

aka pisze:Kusi, ale nie do końca jestem pewien; Janty stick czy ,,śrubokręt''? :lol:

Ja bym nie brał śrubokręta, bo:
- trudno z nim sobie chodzić po ulicy czy palić w aucie
- ten z guzikiem na końcu to nieporozumienie, ponoć strasznie niewygodnie się go naciska
- to faktycznie jest (przynajmniej w tym co ja kojarzę) atomizer 901
- do e-palenia tylko w domu już bym wolał e-hookah która ma się niedługo pojawić
- co do baterii, patrz wyżej ;)

gentillo pisze:No kusi, kusi. Ale trochę drogo niestety. Zobaczymy jaka będzie jutro wypłata:)

Szczerze mówiąc, spodziewałem się ceny około 350-400zł, a jest taniej niż Kissbox czy Dura. Policz sobie do tego gwarancję i fakt że zamienne baterie kosztują kilka złotych, a do tego masz wbudowane zasilanie usb - i już wcale nie wychodzi drogo...
By artur2500
Już miałem okazje pokrótce się przedstawić ale uczynię to ponownie:)
Mam na imię Artur,mam 21(prawie 22 lata),studiuję w Radomiu kierunek Ekonomii a specjalizację MSG.
E-palenie zaczęło mnie intrygować od jakiegoś pół roku,tak sie zbierałem i myślę że w czerwcu będzie u mnie na staniej jakiś e-papieros:)
Bardzo mnie ciekawi czy jest na forum ktoś z Radomia,bo oddałbym wiele gdybym przed kupnem mógł chociaż kilka razy sie zaciągnąć z jakiejś e-fajki(bo nie było niestety mi to dane).
Jeśli ktoś chciałbym mnie poznać albo dać mi szanse na kilka machów kto mieszka w Radomiu bądź okolicach to proszę o pozostawienie stosownego posta tutaj..
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By GrZ
Często jadę przez Radom. Daj mi na priv namiary to jak będę któregoś dnia jechał to się spotkamy;)
By artur2500
GrZ zostawiłem ci na pw mój numer gg odezwij się do mnie proszę..
By sarley
Witam wszystkich E-Palaczy. Analogi (już łapię terminologię e-palenia) paliłem przez 25 lat, ale od kilku dni palę elektronicznie i jestem w lekkim szoku, bo nie ciągnie mnie do tzw. śmierdzieli. Piszę śmierdzieli, bo zrobiłem póbę z analogiem i się mocno zdziwiłem jak jest śmierdzący, niesmaczny i wogóle be. Czytałem o takich reakcjach na tym forum ale nie myślałem, że już po kilku dniach może być tak źle z analogiem i tak dobrze z e-papierosem. Choć mam bardzo krótki staż elektroniczny to już zdążyłem wypróbować DSE 901 i dość szybko zamienić go na ColinssaPena 155 JKY 302, teraz jest jeszcze lepiej niż było, a nie było żle.
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich szczęśliwych jak ja E-Palaczy

-- Pon Cze 01, 2009 23:32 --

By Zuza
Witaj sarley :)
i powodzenia w e-paleniu :wink:
By sarley
Dzięki za pozdrowienia i powitania. Kilka dni temu zaraziłem e-paleniem dwóch zagorzałych "analogowców" i dzisiaj już mi zameldowali, że nabyli e-papierosy, ale jeszcze walczą zaciekle i próbują ustalić wyższość jednego sposobu palenia nad drugim. Chyba wszyscy wiemy jak to się skończy
Awatar użytkownika
By Riccardo
Lobo pisze:Riccardo
Ach Jakże Cudny Avatarek posiadasz. Pozdrawiam jak mniemam fana tego komiksu i postaci jakim jest Lobo.

A dziękuję i również pozdrawiam. Dla mnie Lobo to najlepszy komiks. Mam nadzieję że film nakręcą. Sorry za offtop :)
By Antylopnik
Witam wszystkich, jestem nowy i dopiero tydzień temu dowiedziałem się o e-fajkach. Dzisiaj zamówiłem moje pierwsze DSE901 w kolorze stalowym. Podzielę się swoimi pierwszymi wrażeniami. Mam nadzieję, że będę zadowolony. Do tej pory paczka czerwonych dziennie.

judge: post wydzielony z innego tematu! upominam kolegę o pisaniu na temat w innych tematach
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 498
Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Jaki zestaw do 220 zł?

Siema, Moja przygoda z elektrykami zaczęła się ro[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]