EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1742148
lukaszlop Witaj na forum.
By Krzerave
#1744304
Witam Krzysiek lat 22 E papierosa paliłem już wcześniej ponad 1,5 roku , wiec jest to moja kolejna próba. Zacząłem znów palić śmierdziele tylko i wyłącznie przez własna głupotę . Przechodzę na e papierosa tak naprawdę tylko z powodów finansowych nie ma w tym żadnych głębszych idei .Jestem młody i głupi tyle a palić lubię .
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1744306
Krzerave Witaj na forum.
By qbek77
#1745333
To i ja chciałem się przywitać z Wszystkimi :D .
Można powiedzieć że jestem świeżakiem jeśli chodzi o wapowanie bo na dobrą sprawę zacząłem dwa dni temu, ale spodobało mi się na tyle że po 23 latach palenia analogów dziś był pierwszy dzień bez śmierdziela 8)

Zatem Witam Wszystkich jeszcze raz!!
By szpurek13
#1745334
Witamy również! Wytrwałości :)
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1745371
qbek77 Witaj na forum.
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1746256
salzstangen Witaj na forum.
By Cinoos88
#1746648
Witam wszystkich!
Marcin, 28 lat. Od kilku miesięcy studiuję wnikliwie forum. Przygodę z wapowaniem mam burzliwą i przerywaną, natomiast od marca 2016 ostatecznie (i póki co na stałe) przerzuciłem się z analogów na pierwsze mody. Na dzień dzisiejszy korzystam ze swoich liquidów i stawiam pierwsze kroki w kręceniu własnych grzałek.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

PS. Praktycznie 90% mojej aktualnej wiedzy i przygody z e-papierosami czerpię z tego forum więc wielkie dzięki dla wszystkich rzeczowych użytkowników! ;-)
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1746658
Cinoos88 Witaj na forum.
By adrian_t
#1746902
Witam wszystkich,

Na forum zarejestrowałem się już parę miesięcy temu. A że nie miałem nic szczególnego do powiedzenia w temacie e-papierosów to w "ukryciu" wnikliwie czytałem wypowiedzi i porady mądrzejszych kolegów. Teraz już trochę bardziej wypełniony informacjami postanowiłem się przywitać :)

Nie palę śmierdziuchów od kilku miesięcy, po 8 latach palenia. W zasadzie po kilku porządnych rozmowach i przeanalizowaniu forum, zakupiłem sprzęt i tak już zostało z dnia na dzień. Najpiękniejsze jest to, że dzięki e-p absolutnie nie ciągnie mnie z powrotem do analogów ;)

Pozdrawiam
adrian_t
  • 1
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 506
Wyciekajacy liquid

Witam, chcialbym się zapytać bardziej doświadczony[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Dziwny posmak przy paleniu

Witam posiadam vape pen 22 smok i problem z posmak[…]

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników :) (Nie […]