EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By mbodmk
lukaszlop Witaj na forum.
By Krzerave
Witam Krzysiek lat 22 E papierosa paliłem już wcześniej ponad 1,5 roku , wiec jest to moja kolejna próba. Zacząłem znów palić śmierdziele tylko i wyłącznie przez własna głupotę . Przechodzę na e papierosa tak naprawdę tylko z powodów finansowych nie ma w tym żadnych głębszych idei .Jestem młody i głupi tyle a palić lubię .
By qbek77
To i ja chciałem się przywitać z Wszystkimi :D .
Można powiedzieć że jestem świeżakiem jeśli chodzi o wapowanie bo na dobrą sprawę zacząłem dwa dni temu, ale spodobało mi się na tyle że po 23 latach palenia analogów dziś był pierwszy dzień bez śmierdziela 8)

Zatem Witam Wszystkich jeszcze raz!!
By szpurek13
Witamy również! Wytrwałości :)
Awatar użytkownika
By mbodmk
salzstangen Witaj na forum.
By Cinoos88
Witam wszystkich!
Marcin, 28 lat. Od kilku miesięcy studiuję wnikliwie forum. Przygodę z wapowaniem mam burzliwą i przerywaną, natomiast od marca 2016 ostatecznie (i póki co na stałe) przerzuciłem się z analogów na pierwsze mody. Na dzień dzisiejszy korzystam ze swoich liquidów i stawiam pierwsze kroki w kręceniu własnych grzałek.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

PS. Praktycznie 90% mojej aktualnej wiedzy i przygody z e-papierosami czerpię z tego forum więc wielkie dzięki dla wszystkich rzeczowych użytkowników! ;-)
By adrian_t
Witam wszystkich,

Na forum zarejestrowałem się już parę miesięcy temu. A że nie miałem nic szczególnego do powiedzenia w temacie e-papierosów to w "ukryciu" wnikliwie czytałem wypowiedzi i porady mądrzejszych kolegów. Teraz już trochę bardziej wypełniony informacjami postanowiłem się przywitać :)

Nie palę śmierdziuchów od kilku miesięcy, po 8 latach palenia. W zasadzie po kilku porządnych rozmowach i przeanalizowaniu forum, zakupiłem sprzęt i tak już zostało z dnia na dzień. Najpiękniejsze jest to, że dzięki e-p absolutnie nie ciągnie mnie z powrotem do analogów ;)

Pozdrawiam
adrian_t
  • 1
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 499
Merlin RTA

Coś dla zwolenników "single coil" http[…]

Witam. Chcę wymienić moją efajkę Volish V4 na mod[…]