EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By wa-wa expent
Witam nie nie mam zamiaru !! przede wszystkim jestem konsumentem . Analogów nie paliłem dużo no chyba że na spotkaniach "towarzyskich" :) ale odkąd palę mojego e-papierosa (około trzech miesięcy) szczerze mogę powiedzieć PALĘ BO LUBIĘ . Życie mnie rzuciło w rejony śląska ale wkrótce przenoszę się do stolicy i tam mam zamiar promować e-palenie i wyjść na przeciw potrzebą e-palaczy cdn..
Awatar użytkownika
By gentillo
Na początku paliłem mniej więcej co godzinę. Nie kontrolowałem się, po prostu tak mi wychodziło. W tym momencie nie wyciągam fajka z ust w zasadzie. Spalam do 5 ml płynu dziennie. Dlatego staram się schodzić z mocą do minimalnego poziomu. W tym momencie zawartość nikotyny z zakresie od 7 do 9. Co ciekawe palenie mocniejszych płynów wcale nie powoduje u mnie jakoś wyraźnie mniejszego pociągu do e-fajka.
Awatar użytkownika
By daro
Ja na początku paliłem płyny zawartością 36mg i te dopiero łagodiły głód nikotynowy, póżniej zesłem na 24mg, ze strachu o zdrowie, a teraz palę 18mg i są dla mnie wystarcające :) Co do samego palenia to papierosek zawyczaj leży gdzieś w asięgu mojej ręki więc co jakiś cas sięgam po niego i sobie pykam, ale nie powiedziałbym że jest to "non stop" :)
Awatar użytkownika
By Silje
Witajcie "kopciuszki" :wink:
Moje palenie analogów trwa jakieś 15 lat. O e-papierosku dowiedziałam się na innym forum, zupełnie nie związanym z temtyką papierosową tzn. na forum miau.pl. Dziewczyny założyły wątek(dzięki im za to) i zainteresował mnie do tego stopnia, ze postanowiłam i ja nabyc to cudo :wink: Decyzja była podjęta szybciutko, jednak wybór konkretnego e-paieroska już koszmarnie trudny :lol: Im więcej czytam to forum, tym bardziej mam mętlik na co się zdecydować :lol: Na dzień dzisiejszy stanęło na DSE901 ale póki nie zamówię, to nie ręczę, że nie zmienię zdania :lol: :twisted: W sumie od początku spodobał mi się bardzo ColinsS, jednak cena jak na dzien dzisiejszy niestety za wysoka :(
Pozdrawiam i lecę do działu z promocjami, a nóż widelec tafię na jakąś 8)
By Zuza
Silje pisze:Witajcie "kopciuszki" :wink:
tzn. na forum miau.pl. Dziewczyny założyły wątek(dzięki im za to) i zainteresował mnie do tego stopnia, ze postanowiłam i ja nabyc to cudo :wink:

:P :P :wink:
Witaj Silje :D chyba się znamy wirtualnie

Powodzenia w e-paleniu :)
By noir
Witam :)

No to już nie jestem najmłodszy stażem na forum ;). A na poważnie ja sam palę DSE901 i bardzo przyjemna sprawa. Nie mam porównania z innymi dlatego się nie wypowiadam. Jednak DSE póki co służy mi całkiem dobrze (oby jak najdłużej).
By Amika
Witam wszystkich.
Od 27 maja palę e-papierosy. Dowiedziałam się o nich na forum miau.
Trochę tu poczytywałam, ale długo nie umiałam wybrać (za duże, za grube, jak to ustrojstwo obsługiwać).
Pomogli kociarze, klamka zapadła i mam ... ECIS N901. Przez pierwsze dni moje palenie było trochę mieszane.

Dzisiaj minął tydzień bez analogów :)

Paliłam ponad 30 lat, co prawda słabiutkie ale za to dużo :oops:
Awatar użytkownika
By Tusia
Witaj Amika...mrau... :wink: mój kot też już nie wdycha toksyn :wink:
Mam nadzieję, że o analogach już nawet nie pomyślisz :)
By Amika
Daro, dzięki :D

Tusiu, póki co nawet o tym nie myślę :D
Już po 3 dniach poczułam różnicę, jak przez pomyłkę zapaliłam Slim'a (był okropny :!: ).
(Masz fajny nick, moja pierwsza kotka miała na imię Tusia)
Awatar użytkownika
By Tusia
Może to reinkarnacja bo ja jestem KOTEM :wink: :lol:
By feeria
Witam
Podobnie jak Amica przywędrowałam tu z forum kociolubów-zebrała nas się tam niezła ekipa :D 8)
Jestem świeżak straszny. Ostatniego analoga wypaliłam w piątek wieczorem, kiedy otworzyłam przesyłkę z Joye'ami i nie mogłam ich rozkminić. Cały weeknd jadę już na e-fajkach. Trochę mnie ciągnie do analoga ale chyba tylko ze względu na smak-paliłam mentholowe. W zasadzie czuję się tak samo kiedy paliłam "nie moje" analogi.
Czaiłam sie do e-papieroska baaardzo długo i dniami siedziałam na Waszym forum próbując podjac decyzję.
No i mam-Joye 306 :D
Awatar użytkownika
By Tusia
Joye 306 na początek :lol:
Kup szybko jakiś miętowy liquid i sobie mieszaj, będzie Ci dobrze.
By feeria
Hi, hi...no właśnie widzę, że tu na jednym nikt nie poprzestaje...już mnie wkurzają krótko trzymające baterie...ale mam 2 więc przeżyję ;) Pewnie do drugiego e-fajka znów bedę się czaić z 2 miesiące ;)
Awatar użytkownika
By Tusia
Eee tam, teraz to jak tylko będziesz dysponować gotówką to ... :twisted:
Szybko ją zainwestujesz... w e-p :lol:
Awatar użytkownika
By Silje
Witaj Amika :) widzę, że i u Ciebie pomogli w decyzji kociarze :wink: :mrgreen:
By Zuza
Witaj Amika :wink:

Inwazja kociarzy, siem cieszę :D
  • 1
  • 2