EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By RDQ90
#1877502
Witam,
mam swojego wismeca rx gen 3 około 4 msce. Naprawdę o niego dbałem. Od jakiegoś miesiąca zauważyłem, że wtyczka od ładowarki zaczyna "chodzić" w gnieździe Wismeca. Parę dni temu wyszła wraz z wtyczką kabla usb metalowa blaszka od tego portu usb ale dało radę z powrotem ją wsadzić. Dziś niestety już nie ma ładowania. Jak wsadzę kabel i tam nim poruszam dłuższy czas, to na sekundę zaskoczy ładowanie.
Planuję oddać to na gwarancję, bo jeszcze 6 miesięcy nie minęło. Kupowane było w e-dym sklep stacjonarny. Ma ktoś doświadczenie z podobną usterką? Były problemy, żeby bez gadania przyjęli to do naprawy ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877503
Na gwarancji to mogą odpłatnie wykonać. Co innego rękojmia i tu masz więcej praw.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877505
Jak paragon masz, to masz.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1877506
RDQ90 pisze: Dziś niestety już nie ma ładowania. Jak wsadzę kabel i tam nim poruszam dłuższy czas, to na sekundę zaskoczy ładowanie.

I tak się kończy żałowanie paru groszy na ładowarkę, chytry dwa razy traci.
By RDQ90
#1877507
Tak, mam paragon.
To nie jest tak, że żałowałem na ładowarkę. Telefon też codziennie ładuje poprzez gniazdo usb i przez 2 lata to działa i z gniazdem się nic nie dzieję. Po prostu morał jest jeden - wszystkie te mody to chińskie g*****. A ładując ładowarką, to też musiałbym codziennie wyjmować akumulatory aż w końcu szlag trafiłby zawiasy klapki od dołu.
By RDQ90
#1877509
Słyszałem o tym. Mam nauczkę. Niech mi tylko to naprawią, kupię ładowarkę i głównie będę tak ładować. Poprzez usb sporadyczne doładowania w sytuacjach awaryjnych.
By Krasnal45
#1877511
RDQ90 pisze: ...ładując ładowarką, to też musiałbym codziennie wyjmować akumulatory aż w końcu szlag trafiłby zawiasy klapki od dołu.

Bzdura.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877512
xan pisze:Jak nie zalecaja to po co moduly ladujace robia?

RDQ90 pisze: Poprzez usb sporadyczne doładowania w sytuacjach awaryjnych.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.