EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MadaraUchiha
#1845124
Witam mam problem z Wismec RX300 wczoraj śmigał bez problemu zanim wrzuciłem akusy do ladowarki dziś po naladowaniu akumulatorów wkrecilem parownik i go nie wykrywa drugiego innego też nie widzi co prawdopodobnie mogło się stać?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1845150
Zapewne popełniłeś czeski błąd. Popraw, i ciesz się życiem.
By MadaraUchiha
#1845152
Zrobiłem taki manewr wkręciłem parownik i zacząłem nim ruszać na chwilę załapał lecz po chwili znów widziałem komunikat no atomizer found później postanowiłem sprawdzić jeszcze raz i teraz śmiga elegancko bez problemu widzi oba parowniki
Awatar użytkownika
By PucH2
#1845155
Jak można być tak okrutnym i odbierać ostatnią człowiekowi nadzieje? Dziś niedziela, niech się cieszy zanim pozna prawdę nieuniknioną.
By MadaraUchiha
#1845234
Wiem że jak już coś zaczęło się dziać to może być początek problemów albo i nie to tylko sprzęt ma prawo się zepsuć ;) zamierzam kupić i tak nowego moda a RX300 do użytku domowego ze względu na jego gabaryty
Awatar użytkownika
By Timi
#1845235
Wieski mają słabe gniazda 510.
Jednak to nie jest wielki problem. Wymiana jest prosta, a nowe gniazdo kosztuje poniżej 2 $.
By MadaraUchiha
#1845419
Czy gniazdo mogło się w środku odkręcić? Parowniki zawsze wkrecam do momentu gdy już odczuwam opór kończącego się gwintu zauważyłem że airhole są obecnie w innym miejscu niż zawsze kiedyś jeden otwór był przy przycisku fire A teraz są po bokach
By MadaraUchiha
#1845458
A może jestem kobietą i nie wyciskam na klatę ? skąd to możesz wiedzieć prawda. Z tymi urządzeniami obchodzę się delikatnie ponieważ wiem z doświadczenia jak niektóre elementy mogą być delikatne
Awatar użytkownika
By Timi
#1845459
@MadaraUchiha
Po co tworzyć teorie w tak banalnym przypadku?
Po prostu wymień gniazdo i będziesz miał spokój na długo.
To gniazdo jak "pomyrdasz" parownikiem jeszcze może działać, ale koniec jest bliski.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1845530
MadaraUchiha pisze:A może jestem kobietą i nie wyciskam na klatę ? skąd to możesz wiedzieć prawda. Z tymi urządzeniami obchodzę się delikatnie ponieważ wiem z doświadczenia jak niektóre elementy mogą być delikatne

Kopernik i Einstein też?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.