EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pingo
#1746365
Witam!
Posiadam pewien problem związany z moim boxem. Do rzeczy, a więc od pewnego czasu przy vapowaniu wyskakuje weak battery i są ogromne spadki nawet gdy akumulatory są w pełni naładowane. Na codzień vapuje na 150 watach natężenie prądu przy normalnej pracy akumulatorów to około 26.6 do 27.9 ampera. Od momentu tego błędu potrafi natężenie prądu spadać do 12 czy nawet 7 asperów do momentu aż pojawi się baterry low. Przy niższych ustawionych watach także występuje ten problem. Wykonywałem różne testy lecz okazuje się ze nie jest to wina akumulatorów (Sony VTC5), a prawdopodobnie samego boxa. Błąd w praktyce pojawił sie z dnia na dzień. Robiłem poradnik oficjalny od wismeca polegający na przykreceniu śrubek odpowiadających za elektronike lecz nadal ten sam problem. Ustawiłem na wismeca także różne wersje systemu ale nadal ten sam problem. Szczerze jestem nie poradny na ten błąd w internecie nikt nie jest w stanie pomóc min. filmach anglojęzycznych więc wierze że może tutaj jakąś osoba znajdzie na to 100% rozwiązanie z góry dziękuję za szybką i sprawną pomoc!
Awatar użytkownika
By miblah
#1746368
Ten wpis wygląda jak tłumaczenie z translatora google... ale z tego co się orientuję, baterie sony vtc5 znoszą pobór prądu ciągłego 20A. Mooch podaje, że maksymalnie można z nich wydusić 25A, ale raczej nie przekraczać. Ogniwa zwyczajnie nie dają rady.

Edit: btw to bardzo dobrze świadczy o wismecu, skoro ogniwa zajechane (a co za tym idzie - niebezpieczne) box przestaje eksploatować na maxa ;) Mogłaby się stać jakaś przykrość...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.