EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By vaperpol123
#1847584
Ostatnio zakupiłem Wismec Releaux 200s z 3 akusami VTC5. Nie kupiłem go nowego tylko używanego. Mam z nim problem ponieważ ładuje mi się on tylko do 80% a potem staje. Również długo się ładuje a szybko rozładowywuje. Do ładowania używam usb. Proszę o pomoc
By fokus
#1847587
Dokładnie, ladowanie przez boxa to trwa masę czasu. Na zewnętrznej jak podladujesz to tez Ci pokaże w boxie 95-93%.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By vaperpol123
#1847588
A jak będzie z rozładowywaniem? Bo gdy wyluszczam z 10 chmurek spada mi naprzykład o 6%. Palę na 60 W
By fokus
#1847589
60W to by mi złapał bobra zapewne Ja nam 30-35 W. Napięcie może spadać prawidłowo, u mnie tez szybko schodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By vaperpol123
#1847606
Możliwe że potrzebuje nowych bateri. No ale jak narazie zamówiłem ładowarkę do akusów i zobaczę jak to będzie. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1847631
Baterie nie są równo naładowane, dlatego ładuje Ci tylko do 80%. Druga sprawa, że jeśli szybko Ci te procenty lecą to raczej te akusy już długo nie pociągną. Nawet na 60W powinno to dłużej trzymać.
Więc rozwiązanie: kupić nowe akusy + zewn. ładowarkę (rx200s nie ma jeszcze balancera, więc ładowanie wbudowaną ładowarką to kiepski pomysł, w rx gen3 już można z niej normalnie korzystać, ponieważ ten balancer jest)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.