EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By tomastomas17
#1915677
Witam. Jaka moc watow ustawic w parowniku widowmaker rta zeby smak byl najlepszy?
Awatar użytkownika
By pol
#1915678
Wg własnego gustu.
Nawet nie podałeś jaka grzałka.

Ustaw np 20W i stopniowo zwiększaj moc, aż znajdziesz swój smak.
By tomastomas17
#1915679
Grzalka to triple fused clapton 0.35ohm. Ustawilem na 50w i jako tako i jeszcze czy to zle ze sie wolno rozgrzewa na pierwsze 2 chmury powiedzmy?
Awatar użytkownika
By pol
#1915681
Tona żelastwa, to chwile się rozgrzewa.
Na jakim modzie używasz tego zestawu do wapowania?

***********
om nie Ohm.
Ohm to nazwisko.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1915683
Kurcze, kupiłeś taką krowę i generator pary jak lokomotywa, a widać że nie masz o tym pojęcia. Nie rozumiem dlaczego tak zrobiłeś. Nie lepiej było stawiać swoje pierwsze kroki na czymś mniejszym, np. pod MTL?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By tomastomas17
#1915685
Uzywalem vaptio captain w zestawie razem z parownikiem na gotowe grzalki mesh ale kilka dni temu zdecydowalem sie sprobowac z parownikiem, gdzie samemu sie wymienia wate itd wiec mozna powiedziec , ze jestem zielony w tym temacie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By pol
#1915687
Kupując sprzęt elektroniczny warto zapoznać sie przynajmniej z instrukcją obsługi.
W internecie jest też mnóstwo poradników wraz z filmowymi wersjami jak obsługiwać Geekvape Aegis X.

Geekvape Aegis X ma kilka opcji
Power mode with Soft, Normal and Powerful preheat options (which is a new feature on their mods), Temp Control (SS, Ni200, Ti, and TCR), Watt Curve mode (VPC), and Bypass mode. It uses a standard TCR as well, which is fully adjustable in TCR mode but not adjustable in the presets. It has pretty much every mode a vaper would need without being overbearing.


Np:
Geekvape Aegis X Review: Test Results Are In

******************
W Widowmaker rta znaczenie ma wysokość ustawienia grzałki. W instrukcji zalecają długość nóżek grzałki 6mm. Wydłużenie ich o 1mm spowoduje podniesienie grzałki i tym samy boczny nawiew na grzałkę nie będzie nad grzałka, a z jej boku. To poprawia odczucia smakowe.
Przymknięcie bocznego nawiewu też wpływa na smak - to też trzeba sobie dobrać pod siebie.

Vandy Vape Widowmaker RTA posiada dwa układy nawiewu powietrza – dolny i boczny



Parownik wyposażony jest w trzy rodzaje tulei Airflow ring (boczny) z różnymi profilami otworów wlotowych powietrza.



Tomba pisze:W niektórych parownikach system regulacji dopływu liquidu się przydaje, bo to nie zależny jedynie od ułożenia bawełny, ale też od rezystancji i mocy na której jedziesz.
Np. w Widowmaker mam dwie grzałki i rezystancję 0,5 i jadę na mocy 33W. Muszę przymknąć nawilżanie, bo inaczej bym nie przerobił takiej ilości liquidu, a bawełny więcej nie dołożysz.
Jak kiedyś zmienię grzałki i podwyższę moc, to też odkręcę kurek.

Tomba pisze:Zrobiłem dwie grzałki Wotofo 28x2+38N80 z nóżkami ciut dłuższymi niż zalecane - na 6mm. Rezystancja 0,31 i zapodaję 40W. Dolny airhole otwarty na maksa, boczne przymknięte dwa rzędy. Bawiłem się trochę z różnymi bawełnami i zostawiam na teraz na Cotton Bacon Prime. Dopływ liquidu otwarty na maksa.
Nie mam żadnych uwag co do smaku. Jak dla mnie jest bardzo dobry.

Tomba pisze:po dwóch dniach na jednej grzałce też wróciłem do dwóch grzałek. Znalazłem takie claptony, które dają mi razem 0,4 oma.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.