EPF
By AlanekS40
Dzięki wszystkim :) Cel szczytny..dlatego uważam, że warto walczyć do końca, a parę dni jeszcze zostało...

Tak naprawdę to te głosy zbierałem to dla siebie... dla was.. .dla wszystkich którzy wapują nie mając pojęcia jak bardzo możemy zostać ograniczeni... żyjemy podobno w wolnym kraju i to przepisy powinny być dla ludzi a nie wbrew ludziom.. ale pamiętajmy również o tym, że to my musimy pokazać czego chcemy.. ja chce wapować nie będac ograniczanym, ponieważ nie uważam by wapowanie miało komuś szkodzić.. na pewno nie bardziej niż palenie analogów.

Ciesze się z nagrody, ale bardziej liczę, że jej wręczenie zmotywuje parę kolejnych osób, które jak ja dolączą się do akcji i zaczną zbierać podpisy tak jak ja ze wszystkich sił. Łatwe to nie jest... ale nie jest też nie możliwe... :):):)

Pomożecie...?
By AndyOO
Żeby na finiszu ewentualnym Nowym Głoso-zbieraczom dać dodatkową motywację, w nagrodę dla najlepszego w miesiącu listopadzie, przypadnie komplecik STINGRAY BLACK klon i TOBH ATTY BLACK HC klon :idea:
Awatar użytkownika
By se55ba
Andy00 jesteś wielki :D
Dziękujemy bardzo ;)

Tąpniętne z centrum dowodzenia wszechświatem
Awatar użytkownika
By matatiti
AndyOO pisze:Żeby na finiszu ewentualnym Nowym Głoso-zbieraczom dać dodatkową motywację, w nagrodę dla najlepszego w miesiącu listopadzie, przypadnie komplecik STINGRAY BLACK klon i TOBH ATTY BLACK HC klon :idea:

AndyOO, po raz kolejny mój wielki ukłon w Twoją stronę. Mam nadzieję, że nagroda ufundowana przez Ciebie, tak jak ostatnio, napędzi uczestników do walki o głosy ;)

P.S. Mam 191cm :p :D
Awatar użytkownika
By AbaddonBCN
Chętnie się dołączę, szkoda, że wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Kilka podpisów "po za konkursem" już zebrałem jakiś czas temu online ale mam jeszcze sporo osób (tak mi się wydaje) które chętnie podpiszą petycje. Jutro wydrukuje sobie formularze i do dzieła :)
Awatar użytkownika
By AbaddonBCN
Podpisów trochę zebrałem już, pod koniec tygodnia zeskanuje i prześlę :) Uważam, że bez sensu przesyłać po 1-2 podpisy.
Awatar użytkownika
By stacho
matatiti pisze:Przypominam, że pozostały już tylko dwa tygodnie do końca konkursu.
Jeszcze możemy trochę powalczyć. Mam nadzieję, że nie zapomnieliście?
Zapraszam cały czas chętnych do udziału w konkursie.
Walczymy do końca.

Walczymy do końca, ale będzie on chyba bliżej niż koniec listopada.
Jeśli dobrze czytam http://ec.europa.eu/citizens-initiative ... /000009/pl to:
Obecny status: Trwa zbieranie deklaracji
Termin: 25/11/2014
Awatar użytkownika
By matatiti
stacho pisze:
matatiti pisze:Przypominam, że pozostały już tylko dwa tygodnie do końca konkursu.
Jeszcze możemy trochę powalczyć. Mam nadzieję, że nie zapomnieliście?
Zapraszam cały czas chętnych do udziału w konkursie.
Walczymy do końca.

Walczymy do końca, ale będzie on chyba bliżej niż koniec listopada.
Jeśli dobrze czytam http://ec.europa.eu/citizens-initiative ... /000009/pl to:
Obecny status: Trwa zbieranie deklaracji
Termin: 25/11/2014

Nie pozostaje nam nic innego jak zewrzeć poślady i dać z siebie wszystko na finiszu tej akcji.
Jeszcze dziś poproszę @LogerM o edytowanie daty końca konkursu.

@stacho, dziękuję za czujność w temacie.

Tapatalk
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20
10 dni bez analoga

Hejka, Mój pierwszy post więc zamiast pytać &quo[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]