EPF
Awatar użytkownika
By Dosti
#1614344
W tym temacie można umieszczać zdjęcia, oraz opinie na temat moich dripów :)
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1614366
Fotograf ze mnie marny, a zdjęcia tak czy inaczej nie oddają w pełni krasy drip tipów, ale wrzucę swojego malucha ;)

Obrazek

Obrazek

Dzięki Dosti.
Awatar użytkownika
By blucas
#1616187
To i ja dodam coś od siebie :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zdjęcia robione telefonem...

Ciężko uchwycić te wszystkie przebłyski na zdjęciu.

Jedyny problem jaki miałem to za duży oring. nie mieścił się ani do Magmy ani do GEMa. Podmieniłem z jakiegoś taniego dripa i jest OK. :)
Awatar użytkownika
By Haze
#1616524
No to mamy nowego GURU DRIPÓW :beer: Naprawdę świetna robota:

Obrazek

Wykonanie perfekcyjne, dziura dość duża, a poza tym po prostu PIĘKNA RZECZ!

Owszem, oring jest trochę za gruby i dripek dość trudno wchodzi w niektóre dziury, a jeszcze trudniej go wyciągnąć (@Dosti <- mam nadzieję, że weźmiesz to pod uwagę), ale dzięki temu przekonałem się, że nie ma tu przypadłości sporej części dripów od innych twórców: nie ma sytuacji, że próbując wyszarpać za ciasno spasowanego dripa z parownika, ciągniesz, ciągniesz, i w końcu część akrylowa "puszcza" i zsuwa się z trzpienia, a drip jak tkwił w dziurze tak tkwi ... Brawo!
Awatar użytkownika
By Dosti
#1618343
Dobrze to wygląda z tym atomizerem , co do oringów to mam problem bo każdy sklep u mnie w Kielcach ma te same :c

Czy to ceramiczny komin? Co to za parownik?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Haze
#1621793
Te jednokolorowe nie są może tak widowiskowe ale robotę robią, no i są dyskretniejsze:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Haze
#1626785
Jeszcze się pochwalę, że odkryłem ostatnio parownik, dla którego dripy Dostiego są wręcz STWORZONE:

Obrazek

Wygląda lepiej niż z dedykiem:

Obrazek
Awatar użytkownika
By pablo22081
#1635078
Aromamizer supreme w połączeniu z zasilankiem Tesla Nano 60w. Boxa okleiłem skórką z węża od Zapwrapz. Polecam.
Awatar użytkownika
By ObiOneM
#1651302
Dotarł ok miesiąc temu, miał iść na Hussara ale na Heronie lepiej leży. Coś mi się wydaje że drugi który kupiłem wyląduje na drugim Heronie :D





Awatar użytkownika
By Miotła
#1651809
Niby makro w telefonie mam ale jakość jest jaka jest.










Już po kilku upadkach, na szczęście na innym atomku :D Jest świetny i nie zamienię go, chyba że następny kupie od @dostiego :D
Awatar użytkownika
By blucas
#1713313
Do mnie już dotarła nowa dostawa.
Jak zwykle dripki *1st*

Teraz tylko pytanko.
Który lepiej pasuje? Nie umiem się zdecydować :lol:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By marki51
#1713426
Zdecydowanie dwukolorowy :beer:
Awatar użytkownika
By blucas
#1714645
Przyjął się mieszany. Ale nic straconego Dosti. Gładki idzie na Tilemahos (urzęduje na tym samym zasilaniu) :wink:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1715888
Dripki z ostatniej zbioróweczki dotarły już jakiś czas temu - dziękuję bardzo ;)

Pięknie wykonane - materiał obrobiony na nieskazitelną gładź, idealne obsadzenie w prowadnicy, materiał pierwsza klasa - estetyczny, bardzo finezyjne przenikanie warstw, doskonale, jak dla mnie, dobrana średnica utworu powietrznego, idealna do większości używanych przeze mnie i parowników i zamontowanych w nich setupów. Jednym zdaniem - dripki zdecydowanie warte posiadania, pięknie zrobione, za przyzwoite pieniądze *CZAJNICZEK* *GOOD*

Jedno zdjęcie na szybko (jak jutro czas i nieco lepszy sprzęt pozwoli fotek będzie więcej i mam nadzieję w lepszej jakości)



Jedna, jedyna sugestia na tzw. zaś - Dosti, rozważ to co napisał już Haze - mniejsza średnica zewnętrzna (mniej "tłuste") oringu. Do niektórych parowników dripek należy na dobra sprawę wtłoczyć pod prasą :lol: :lol: Ja wiem, pisałeś że w Twoich okolicach inne rozmiary nie występują ale... to jedyny detal do poprawy aby można było już śmiało powiedzieć - dripek idealny ;)


Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Sprzęt dobry, światełko słabe :(








By oleszczakmarcinBubu
#1719900
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160924/c228ab8e80f17193aead5c497939474e.jpg[/img] Dzięki Dosti Dripek jest Super.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1719948
oleszczakmarcinBubu pisze:
Dzięki Dosti Dripek jest Super.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka



Poprawione :wink:
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
#1721099
Obrazek
Obrazek

Jakościowo znakomity drip :) Żałuję, że wziąłem tylko jeden albo że nie mam ładniejszego sprzętu :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1722223
Dziś dotarł również i do mnie. Szkoda tylko, że tak długo zwlekałem z zakupem bo kilka ciekawych propozycji poszło mi koło nosa :mrgreen: Co nie zmienia faktu, że te też są super.
W pełni podpisuję się pod tym, co o dripach, napisał Gwido67 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1748936
Dosti ja mam szczerą nadzieję, że nie zaprzestałeś produkcji dripków. Masz tu fanów, którzy Cię potrzebują ;) To mój ostatni nabytek i mam nadzieję, że nie ostatni :)
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1748940
meshuggah1975 pisze:Dosti ja mam szczerą nadzieję, że nie zaprzestałeś produkcji dripków.


Coś o tym ostatnio napomknął.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1749620
Witam
To i ja dorzucę co nieco, oba od Dostiego.
@meshuggah1975 i ja mam nadzieję, że to nie koniec, bo po prostu są genialne.
Obrazek
Pozdrawiam
Bogdan
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.