EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1723655
Sorry nick 'ciekawoscopinii' nosz kurde...

Ludzie myślcie czasami co i dla kogo wypełniacie.
Też zrobię ankietę.

Witam jestem dr. hab x 2, mgr, tech, po zawodówce 2 lata, Liceum 3, w wojsku nie byłem wypełniacie proszę ankietę przygotowaną przez Mietka i Cześka spod warzywniaka na Pradze północ.
Czy jak byś miał okazję zasadzić soczystego kopniaczka w różowy tyleczek:
A) wypastował bym trzewiki
B) skoczył po glany do dziewczyny
C) tylko kopniak?
Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1723669
Deletor pisze:Sorry nick 'ciekawoscopinii' nosz kurde...

Ludzie myślcie czasami co i dla kogo wypełniacie.
Też zrobię ankietę.

Witam jestem dr. hab x 2, mgr, tech, po zawodówce 2 lata, Liceum 3, w wojsku nie byłem wypełniacie proszę ankietę przygotowaną przez Mietka i Cześka spod warzywniaka na Pradze północ.
Czy jak byś miał okazję zasadzić soczystego kopniaczka w różowy tyleczek:
A) wypastował bym trzewiki
B) skoczył po glany do dziewczyny
C) tylko kopniak?
Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Jeżeli administracja nie kasuje takich tematów i są na forum, to już prywatna sprawa każdego z Nas, czy wypełni taką ankietę czy nie.
Ja osobiście dość sceptycznie podchodzę do takich rzeczy i nie wypełniam żadnych ankiet, nie tylko tych z forum.

Dla Ciebie zrobię wyjątek :D Zaznaczam odpowiedź "C" :mrgreen:
By MaroooT
#1726445
Dokładnie jak kolega wyżej napisał, kto nie chce nie wypełni. Ja wypełniłem, chwila roboty o można komuś pomóc w tej zimny sobotni wieczór :)
By ciekawoscopinii
#1744570
Pozdrawiam Świątecznie wszystkich, szczególnie tych, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego badania.
Ankieta ma się ku końcowi, więc niezdecydowanych zachęcam jeszcze do wypełnienia! :)
Niestety wszystkie uwagi, które tutaj padły bardzo cenię, ale w trakcie badania nie mogę dokonać żadnych zmian.
Gratuluję tym, którzy pozbyli się nałogu, a na Nowy Rok życzę przede wszystkim zdrowia!
Dzięki za wszystkie opinie!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.