EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By lopez12
#1884741
Witam , z góry przepraszam jeżeli temat się powiela jednak w obronie pozwolę sobie dodać że przeczytałem na temat zgagi w paleniu e-p nie jeden temat w tej sprawie
i niestety nigdzie nie byłem wstanie znaleźć odpowiedzi która by nie usatysfakcjonowała .

W czym tkwi problem ? Jak w tytule zgaga , nie taka zwykła , częsta , dość mocno intensywna , nie do zniesienia . Przyczyną niestety było palenie e-p .
Próbowałem zmieniać sprzęt , zmieniać liquidy , moce czy nawet ampery .

Nic nie pomagało , a prawda jest taka że uwielbiałem palić e-fajkę , zakochałem się , udało mi się palić 6 miesięcy niestety po 3 miesiącach pojawił się wyżej wymieniony problem , przez co zostałem zmuszony do palenia normalnych fajek . Osobiście uważam że pomijając aspekt trucia się to zwykłe papierosy nie dorównują
elektrycznym i ubolewam nad faktem że nie mogę już vapować .

Czy jest ktoś na forum kto miał podobny problem i poradził sobie z nim i czy uda się nie wykluczać e palenia ?

Może specjalne insygnowane liquidy ?
Może jakaś spersonalizowana e-fajka ?

Nie chcę już palić normalnych fajek , chcę znowu vapować .

POMOCY !!!
Awatar użytkownika
By gregg
#1884758
Znajomy miał w miarę podobne problemy. Z tym, że on często dostawał zgagi, przed E-P również. Kiedy zaczął chmurzyć, szybko wyszło, że u niego nasila się ona i to mocno przy niemal wszystkich liquidach orzeźwiających, miętowych, z chłodzikiem szczególnie. Ale przy pozostałych również było różnie - raz przyzwoicie, raz nie do zniesienia. Metodą prób odkrył, że inhalowanie glikolu raczej mu nie służy. Zaczął mieszać na 100% VG i dodawał kapkę spirytusu na jako takie rozrzedzenie liquidu. Oprócz tego, zauważył, że najbardziej służą mu grzałki kanthalowe, najmniej SS.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.