EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By gregg
#1886474
Cześć.
Ktoś może zna aromat, który w smaku przypomina wafla - najlepiej solo, bez dodatków, śmietan, dżemów. Takiego dość wyrazistego, wytrawnego. Żeby był dobry taki, nie za słodki :D
Najlepiej coś zbliżonego do wycofanego Yummy Classic Waffle od Inawery.
Awatar użytkownika
By gregg
#1886590
Fakt, kiedyś to miałem. Nieco gorsze od Inawerowych, ale jak się nie ma co się lubi... Dzięki za przypomnienie.

Jak ktoś zna jeszcze coś fajnego, to poproszę.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1886609
MaiArt - Chocolate wafers
MaiArt - Hazelnut wafers
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1886615
pHarel2403 pisze:MaiArt - Chocolate wafers
MaiArt - Hazelnut wafers

NIE :zakrecony
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1886621
STRUNA pisze:
pHarel2403 pisze:MaiArt - Chocolate wafers
MaiArt - Hazelnut wafers

NIE :zakrecony

Co NIE? Orzechowe są całkiem smaczne..
Awatar użytkownika
By gregg
#1898946
pHarel2403 pisze:MaiArt - Chocolate wafers

Oooo tak. To jest to!
Do tej pory nie sprawdzałem, założyłem z góry, że czekolada "zje" wafla, jak w innych aromatach z waflem gdzieś tam daleko w tle :palm
Ale nie. Tutaj jest na odwrót. Świetny aromat, wyraźny, wypieczony wafel. Ja czekolady specjalnie nie czuję. I fajnie. Smak bardzo podobny do starych Inawerowych Yummy Waffle (bo obecne Wunder Waffle to jakaś pomyłka - pacianina słodyczowo-owocowa bez wafla).
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1898948
Ja na polskim rynku nie spotkałem aromatu waflowego/gofrowego/ciaskowego który nie syfiłby okrutnie grzałek.Niestety z tworzenia ulubionych liquidów opartych na tych smakach musiałem zrezygnować i raczej nie wrócę do nich,choc niejednokrotnie łamałem postanowienie by za chwile przekonać się że zaliczam kolejną wtopę.

Edit
Nie wiem @gregg czy wafel ma być jedynym smakiem czy ma być tłem dla czegos innego,ale moge podsunąć ci pewien pomysł.jest taki premix gofrowy od Primus-a.Zaje**sty smak,nieprzyjemnie robi się dopiero po 4-5 baniaku.Ale jeśli chodzi ci o tło to zaryzykowałbym rozcieńczyć go do granic możliwości,ale też akceptowalności i stworzenie czegoś co chcesz osiagnąć na takiej bazie.
Awatar użytkownika
By gregg
#1898951
@wertjacek, dzięki za info. Premixów nie używam, ale tego z ciekawości spróbuję.
Co do wafla, preferuję aby był solo, wyraźny (idący w gorzkość), niesłodki. I taki właśnie, w odczuciu moich kubków smakowych jest Chocolate Waffers od MaiArt. Czy syfi grzałkę, na razie nie powiem. Kupiłem póki co jedynie sampla na próbę, wapuję drugi dzień. Co mogę powiedzieć, to że po 30ml grzałka nie jest jeszcze wcale zmęczona. Czyli źle nie jest.
Baza 65PG, stężenie dałem 3,5% i mi wystarczy.

Ja teraz głównie na deserówkach i tytoniówkach żyję, czasem lekka przerwa na owoc. Deserówki aktualnie tylko od MaiArt. Bo mi smakują, a dwa - nie mulą grzałki. Ich gotowe ciasta lub swoje mini mixy oparte na biszkopcie + jakimś jednym owocu. 20-30ml płynu dziennie, nowy nośnik zawsze co tydzień, przy sobocie. I po tych 150-200ml przerobionych nigdy nie ma dużego syfu na grzałce. Zawsze mogę policzyć zwoje, a nawet zobaczyć rdzeń drutu owinięty cieńszym drutem :-)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.