EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1443667
Riccardo pisze:https://starychemik.wordpress.com/2015/08/05/wazne-wsparcie-od-organizacji-z-wysp-brytyjskich-dla-polskich-chmurzacych/

Na GFN miałem okazję ich poznać i zamienić z nimi kilka słów. Wspaniale jest ich mieć po swojej stronie i super, że aktywnie udzielają nam wsparcia. Mogą liczyć na nas, gdy i w UK będzie potrzebna pomoc. Czekam teraz na wypowiedzi malkontentów - "a co to da" itp itd.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1443695
I pięknie napisane. :beer: W zasadzie w podobnej nucie list wysłałem choć bardziej skrótowo. ;)
Teraz pomoc jest potrzebna w działaniu Totaly Wicked.
Awatar użytkownika
By hrb
#1443729
... i gdyby tak jeszcze list był listem otwartym, przesłanym do mediów, może któreś by podchwyciło temat, opublikowało i zmusiło Ministra "Zdrowia" do jakiejś reakcji... Ech, marzenia...

Tapapalcowane
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1444882
@nosferatu jakiej pomocy chcesz udzielać ludziom z zagranicy skoro my sami jej potrzebujemy?
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1445062
Hmm przeczytałeś mój post ze zrozumieniem?

Edit: prof. Gerry Stimpson to nie jest byle Jan z Janowa, wsparcie którego nam udzielają wiele dla nas znaczy. Jeśli będą potrzebowali pomocy - chociażby Totally Wicked - to czemu im nie pomóc? Nie rozumiem. To, że u nas tylko garstka ludzi stara się "walczyć" nie znaczy, że wszędzie na świecie wygląda to tak samo.


Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kch
#1445522
Ostrożnie z popieraniem...
... podpisałem poparcie dla TW w ich próbie walki z niesławną dyrektywą. I zostałem nazwany lemingiem, który nie wie, co robi :shock:
podsumowanie-doniesien-prasowych-t2956-1180.html
W innym wątku zostałem posądzony o manipulacje, spotkałem się z kpiną i to pomarańczową...
Tak naprawdę wszystkie moje działania były pro publico bono, gdyż sprzętu przez ponad 5 lat trochę nazbierałem, wapuję zerówki, przez ten czas co nieco się nauczyłem, dam radę
A od dzisiaj już palcem nie kiwnę! Wolę :piwo
Teraz czekam na bana(na) :D
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1445532
Spokojnie. To bardzo dobrze, że poparłeś TW. Była z nimi kiedyś śmierdząca sprawa. Ale to przeszłość. Teraz powinniśmy popierać każdego, który próbuje walczyć o naszą przyszłość.
TW ma w UK podobną renomę jak nasz Chic. Oni jednak w przeciwieństwie do Ostrzeszowa myślą perspektywicznie. Robią coś stricte dla waperów mimo, kulawej przeszłości.

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.