EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By termit202
U mnie teraz już tylko Fallout, kiedy jeszcze miałem peceta grałem nałogowo w Stalker'a.

Ile bym oddał za rozgrywkę multiplayer w Original War ._.
Awatar użytkownika
By kho
termit202 pisze:Ile bym oddał za rozgrywkę multiplayer w Original War ._.

To miłe, że ktoś zna tę grę. Wprawdzie nie grałem w nią w multi, lecz na single player... eee... przepraszam, w rozgrywce dla jednego gracza. Piękna gra, szkoda, że tak niesamowity RTS przeszedł na świecie bez większego echa (bo nie wyszedł od EA, Ubisoft, czy innych finansowych gigantów) , mimo doskonałej fabuły, innowacji w zakresie RTS i świetnej rozgrywki. Swoją drogą ciekawe, jak wielu z Was zna tę grę?
By termit202
Gra bez jakiegokolwiek wsparcia producenta od dnia premiery nie miała prawa wybić się na jakimkolwiek rynku. Ilość bug'ów w pierwszej wersji gry, była porażająca!

Jakość fabuły, dialogów, różnorodność celów do wykonania to tylko kilka cech, które przyczyniły się do świadomości o istnieniu wśród społeczności graczy.

Ponadczasowy system rozwoju postaci, permadeath, poziom trudności, to coś czego próżno szukać w dzisiejszych tytułach.

Gra jak na tamte czasy była napompowana innowacyjnymi rozwiązaniami, które przykuwają gracza na długie godziny, po dziś dzień.

Czasy kiedy w szkole średniej zamiast się uczyć łupaliśmy w gierki są czasem wzbogaconym właśnie o ten tytuł.
Tak dobry RTS, jak to rówieśnicy mawiali, przyjął się u mnie w klasie, w ciągu czterech godzin "urządzeń techniki komputerowej".
Nawet nauczyciel cieszył się na widok klasy, która mimo różnych poglądów i zainteresowań potrafiła się zgrać w ekipę, prowadzącą swoje oddziały w przemyślany i oryginalny sposób.

Nie było wyzwisk, płaczu czy pretensji, od nikogo, po klasie została tylko nostalgia.

@Edit.
Gracze tak bardzo odmienili tą grę, poświęcili jej tyle czasu dopracowując praktycznie każdy aspekt, że któregoś dnia pojawiła się u cyfrowego dystrybutora gier na literę S.

Niesamowite!
By Renata33
Ja grywam ostatnio w CSa namiętnie i ie wiem czy kiedyś mi się to znudzi. To świetna gra. Szczególnie jak się gra ze znajomymi.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
Odswierzylem metina2 jak i assasina 1 :D w kolejce czeka Wiesiek 1

taputap :) za ewentualne literówki przepraszam :)
Awatar użytkownika
By fikaf
Świetna, klimatyczna, odmóżdżająca i sycąca rozwałka, okraszona niezłym humorem. Do tego rodzimej produkcji. Polecam
zo
By AlucarD
O tak Shadow Warrior 2 jest świetny i zapewnia fantastyczną odmóżdżającą rozwałkę. Polskie studio odwaliło naprawdę kawał świetnej roboty.
Do tego gra jest co najmniej 2,5 raza dłuższa niż takie np CoD.

Polecam też Overwatcha w to młócę namiętnie jak tylko mam czas.
Awatar użytkownika
By blucas
U mnie ciągle (będzie już ze 3lata) WOT. Jeśli ma ktoś ochotę to możemy się umówić na jakiś pluton ;)

Wytaplane.
By uglypop
Ostatnio grałem w Final Station. jest to gra Indie rozgrywana w postapokaliptycznym świecie. jako maszynista pociągu podróżujemy po świecie i transportujemy ludzi potrzebujących pomocy. Co jakiś czas pociąg zatrzymuje się a my wyruszamy na pieszą infiltrację terenu, gdzie walczymy z zombiakami i kompletujemy zapasy.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
HS nowy dodatek Ciemne zaułki Gadżetonu.
Pierwszy raz pokombinowałem z zakupem za pomocą Amazon Coins bo przegapiłem przedsprzedaż. ;) Udalo się.
Awatar użytkownika
By Tymon78
Same TB.... Tomb Raider i Rise of the tomb raider, swoją drogą warto popykać, Lara znów w formie....
Awatar użytkownika
By Commedia
:bry To ja wam powiem tak.. W tym momencie nadrabiam lata braku mozliwosci grania w cokolwiek 'ciezszego' od Minecrafta. :roll: Niestety moj poprzedni laptop nic powazniejszego nie byl w stanie utrzymac przy zyciu bez wesolych przypadkow typu bluescreen et cetera - w skrocie: dzialy sie srogie cuda.

Zacofana jestem sporo, no ale tak:
po pierwsze na ruszt poszedl Portal 2, jako ze w jedynke jeszcze zdazylam pocisnac i szczerze mowiac, to chyba moja ukochana gra: kto nigdy tego nie widzial - z calego serca polecam. Z powodow podobnych po Portalu przeszlam Mafie II - niestety, z tego co widze, to Mafia III nie ma zbyt przychylnych recenzji... Szkoda. GTA SA - to chyba zna kazdy. Obecnie rozpoczelam Skyrim - cos calkowicie gatunkowo dla mnie nowego. Kurcze, mimo ze dopiero umiem 'FUS' i 'RO', a brakuje mi jeszcze 'DAH' to i tak mam ubaw po pachy :mrgreen: .

Pieknie Was prosze, poleccie mi cos zacnego - niekoniecznie nowego - jak widac mam spore zaleglosci, chetnie i w cos starszego popykam.. I przepraszam za brak polskich znakow. :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
God eater2
Ostatnio przeszedłem uncharted 4.
Może ma ktoś jakieś gry na Ps4 do sprzedania?
Awatar użytkownika
By Tymon78
Fallout 4, Rise of the tomb raider, Dead Space, S. T. A. L. K. E. R, Resident Evil revelations 2, Wolfenstein - the new order.
Zamierzam popykać w Resident evil 7 Biohazard. Platformy - Ps3, PC, XboxOne S.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Castlevania 2, gra podobna nieco do wiedżmina, z tym że nie tak wulgarna w tekstach,( nie lubię takich prymitywnych wulgaryzmów jak są w wiedżminie 2 )
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 49

Cześć, Mam prośbę do kogoś znającego temat. Mianow[…]

Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Zakup moda o małych gabarytach

Witam, Planuję zakup nowego e-papierosa. Na chwi[…]