EPF
Co z czym i jak mieszać.
By TajemnikTV
#1853248
Witam,
przeszukałem wiele stron, for, używałem szukajek ale nie dostanę odpowiedzi na idealne pytanie, które zadam ja.
Otóż chcę zakupić "Optymalną Bazę 18mg/ml, 10 ml" z Edymu. Jestem tam 59.1% gliceryny i 39.1% glikolu. Do tego kupuję
"Premix I VG Sweets- Bubblegum Millions (Shake and Vape)" i dodaję całą bazę aby otrzymać wartość nikotyny 3mg/ml, tak?
Czym się różni ten tzw. premix (wg. nich) od aromatu? Czy zawartość gliceryny i glikolu się zmieni? Na stronie nie znalazłem
żadnych informacji o zawartości gliceryny w tym "premixie" oprócz tego, że przy nazwie ma VG.
Z góry przepraszam, jeżeli taki temat się już pojawił bądź pytam o tak oczywiste rzeczy, ale potrzebuję "solidnej" odpowiedzi,
czy mój tok rozumowanie jest sprawny i czy nic przy okazji nie spartaczę.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853249
TajemnikTV pisze:Czym się różni ten tzw. premix (wg. nich) od aromatu?


Premix to gotowy liquid 0mg, do którego dolewasz tylko bazę nikotynową.

TajemnikTV pisze:Na stronie nie znalazłem
żadnych informacji o zawartości gliceryny w tym "premixie" oprócz tego, że przy nazwie ma VG.


Premixy, przeważnie mają 30/70 PG/VG (glikol/gliceryna).
Awatar użytkownika
By PucH2
#1853251
VG - Gliceryna
PG - Glikol propylenowy

Ile jest czego w premixie oblicz sam bo na stronie podano prawidłowo. :lol:
By TajemnikTV
#1853256
Czyli jeżeli dobrze liczę, po dodaniu bazy i premixu, stężenie gliceryny wyjdzie 68.18% a glikolu 31.52%

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytania i życzę dobrej nocy! :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853261
TajemnikTV pisze:Czyli jeżeli dobrze liczę, po dodaniu bazy i premixu, stężenie gliceryny wyjdzie 68.18% a glikolu 31.52%


Tak mniej więcej wychodzi *CZAJNICZEK*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.