EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1858251
Nie odpowiem Ci, bo nie ma głupich pytań, ale są głupie odpowiedzi a wolałbym tego uniknąć :mrgreen: No, chyba że sprecyzujesz pytanie....
By cibarius
#1858303
Dzięki , już wyjaśniam. W jednym z postów ktoś podał takie parametry grzałki : 5 zwojów x1 + 2 X 1/2 (chyba dobrze zapamiętałem). Zaciekawiło mnie to i zacząłem przyglądać się zdjęciom grzałem na tym forum. I teraz .....jak patrzę z góry to widzę np. 7 zwojów, ale te skrajne to nie są pełne, tylko jakby pół zwoja. A więc jak ktoś radzi żeby zrobić grzałkę , która ma 5 zwojów, to z góry grzałka jak będzie wyglądać jakby miała 5 zwojów , czy 7 (bo praktycznie zewnętrzne to już nóżki naszej grzałki)? :zakrecony Nie wiem czy to dobrze opisałem.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1858305
To powinno być w miarę obrazowe:


Teraz w zależności od mocowania grzałki, czyli od miejsca wyprowadzenia końcówek drutu, będą to pełne zwoje, albo pełne + połowa.
By cibarius
#1858307
O widzisz, to wiele mi wyjaśnia :D Czyli jak dobrze kombinuje robiąc grzałkę 6-cio zwojową, to z góry będę widział jakby 7 zwojów. Kupiłem Ammita ( żebyś wiedział jakie mam mocowanie) Jeszcze przed chwilą "badałem" grzałkę i wychodzi mi , że dwa zewnętrzne to są jakby półzwoje. Dzięki za odpowiedź :)

Witam. Posiadam smok h-prive 220w i vaporesso nrg[…]

Drag 2 długość pracy na baterii

Witam mam draga 2 oraz parownik dead rabbit rta se[…]

Liczenie oporu siatki mesh

Witam jak obliczać opór grzałek mesh z rolki 1.5m […]

Mentol zbliżony do sklepowego

Prośba do Was o rade. Przez bardzo długi czas wapo[…]