EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SibiriS
#1915213
Witam jak w temacie Vinci X podczas vapowania sam się wyłącza, sprawdzałem 3 akumulatory na każdym to samo. grzałka nowa 0.3 oma sprawdzałem również na innej grzałce również nowej 0.3 oma i nadal nic ogółem 1 grzałkę używam już tydzień i nagle wczoraj mi się zaczął sam wyłączać również nie mogę zmienić trybu miedzy P/A/A&P. elektryk normalnie się włącza/wyłącza mogę go blokować/ odblokować. jak go nie vapuje to się nie wyłącza a gdy zaczynam vapować to po prostu się wyłącza (baterie są w pełni naładowane.) elektryka mam od 3 miesięcy wiec trochę mnie to zaskoczyło. Jeśli ktoś miał ten sam problem lub wie jak to naprawić to z góry dziękuje za pomoc.
By SibiriS
#1915230
Wyłącza się czasami po 5 zaciągnięciach, a czasami nawet po 30. Nie wiem co się z nim dzieje. Wyłączenie następuje w dziwny sposób np. biorę macha odkładam i po kilku sekundach gaśnie.
Kolejna sytuacja ( biorę bucha a przy kolejnym nie działa nic oprócz ekranu świecącego do 3 sekund.
Nic z grzałką się nie dzieje, mam ich parę i na każdej tak samo.
Pozdrawiam serdecznie :zakrecony
By SibiriS
#1915235
nie jestem do końca pewny ale wyczytałem gdzieś na pewnej stronie ze niby ma, po za tym mam na ekraniku [P] czyli ten manual, wiec jesli nie ma to te [P] jest trochę nie potrzebne i taka informacja by tylko zaśmiecała ekran od vinci, przy okazji jest to nowsza wersja zwykłego Vinci było by dziwne gdyby nie miała takiego trybu a po nim robią vinci air, który ma ten tryb, jednakże mogę się mylić nie jestem znawca i nie zbyt się na tym znam i nie śledzę zbytnio informacji na takie tematy. Wracając do tematu wie ktoś może co się stało z tym elektrykiem ze się sam wyłącza?
Awatar użytkownika
By pol
By SibiriS
#1915237
czyli się pomyliłem lub strona na której czytałem podała złe info tak czy siak sprawa dotyczy tego ze elektryk się wyłącza sam z siebie i byłbym wdzięczny jeśli wiesz jak to naprawić.
Awatar użytkownika
By pol
#1915246
Zacznij od sprawdzenia, które zabezpieczenie wyłącza mod.

- Overtime protection
- Over temperature protection
- Output over-current protection

oraz
5. Enter clock interface: Press the fire button、 "+"button and "-"button at the same time
Clock interface, short press on fire button to change cursor, "+" "-" button to settle time, press and hold fire button to save and exit
By NOWY86
#1921856
Siemka Panowie sorka ze odkopuje temat,ale mam podobny problem. Mam Draga x. Czesto jest tak,ze po 1-2 zaciagnieciach po prostu sie wylacza i trzeba go wlaczac od nowa. Czasem nie ma tego problemu dzien czy dwa i potem znow sie pojawia. Aktualizacje softa na nowszy,albo powrot do starszej wersji nie pomagają :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.