EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Papierosek1
#1863090
Witam. Kupiłem tydzień temu tego e-papierosa: Volish View.

Mój problem polega na tym, że jak wciskam guzik, żeby się zaciągnąć papierosem to po prostu miga kilka razy i nie odpowiada e-papieros. Byłem w sklepie to powiedziała mi, że wada w tej produkcji prawdopodobnie jest taka, że trzeba dociskać. Wróciłem do domu dociskam i nadal nie działa. Dodam, że jestem aktualnie na spalonej grzałce. Czy to może być powód, że skoro mam spaloną grzałkę to e-papieros odbiera ten sygnał jako zwarcie i dlatego nie da się palić? Nie chce palić na spalonej grzałce, ale sprawdzić to - grzałka dopiero będzie dostępna w następny poniedziałek bo mają za mały zasób aktualnie na sprzedaż.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2018, 15:36 przez Papierosek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By latte92
#1863091
1. Usuń link(chyba ktoś tu nie czytał regulaminu ;)
2.Od początku były jakieś problemy z działaniem, czy dopiero po tym jak Ci się grzałka spaliła?
3. Ten zestaw( jak i inne "Volishe") nie jest najwyższych lotów, więc różnie z nimi bywa
4. Ja na Twoim miejscu bym go reklamowała
By Papierosek1
#1863092
1. Gotowe.
2. Na początku było dobrze. Spadł mi kilka razy, ale działało - dopiero po kilku dniach tak się zrobiło, a kiedy grzałka się spaliła to nie wiem bo posmak jeszcze nie jest tragiczny, a ja jestem nowym e-papierosem.
3. Spróbuję zareklamować bo dzisiaj próbowałem to powiedziała, że nie widzi żadnych wad.
4. Reklamację mi przyjmą, jeśli jest porysowany? Bo spadł mi.
By BezimiennyII
#1863093
Przyjmą. Sprzedawca nie może nie przyjąć sprzętu, co do którego konsument twierdzi, że jest wadliwy. Powołaj się na odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego, a jak sprzedawca będzie nadal robił problemy wspomnij coś o rzeczniku praw konsumenta, UOKiKu. Mało tego, sprzedawca sam zaznaczył, że to wadliwa seria i trzeba mocniej naciskać. Warto żebyś o tym wspomniał w formularzu zgłaszania wady. W razie problemów służę pomocą.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2018, 16:02 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By Papierosek1
#1863094
Okej. Wyrzuciłem grzałkę. Poprawiłem uszczelkę i w poniedziałek kupię grzałkę i zaniosę jak nie to oddam to na gwarancję po prostu.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1863095
1. Jeśli grzałka jest całkowicie spalona to może wcale jej nie wykrywać.
2. E-papierosy nie lubią upadków, dla przykładu ten model ma dosyć delikatny wystający pin, który jeśli się zapadnie może powodować problem
3. Pin sam z siebie się nie psuje, nawet jak oddasz na reklamację to wcale nie musza Ci efaji naprawić, upadek=uszkodzenie mechaniczne
By Papierosek1
#1863097
1. Wyciągnąłem tą grzałkę - rozwaliłem młotkiem. W poniedziałek pójdę do sklepu i kupie.
2. Niestety nie znalazłem ETUI w sklepie z e-papierosami. Co do pinu to w sklepie mi to kobieta dzisiaj wytłumaczyła i igłą podniosła - mogła uszkodzić go? (widoczne rysy)
3. Tak jak wyżej.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.