EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Janek89
#1852112
Witam serdecznie, jestem użytkownikiem moda i postanowiłem namówić kolejną osobę do rzucenia papierosów na rzecz vapowania, zakupiłem damie e-papierosa Volish View. Wszystko by przebiegało pięknie gdyby nie fakt, że mimo, iż do swojego moda kręcę grzałki i mieszam liquidy, tutaj nie potrafię nawet zmusić go do uruchomienia. Bateria jest naładowana, grzałka się rozgrzewa, płyn w baku, żadnego migania lampek ostrzegawczego o baterii i jestem delikatnie w kropce co jest nie tak. Poczucie jest jakby był suchy albo nie było liquidu bądź dopływu powietrza, mimo iż regulacji powietrza ten model nie ma. Proszę o pomoc w uruchomieniu tego urządzenia Szanownych forumowiczów.

Z góry serdecznie dziękuję,

Janek
By Janek89
#1852115
Niestety wygląd decydował i nie była to decyzja po mojej stronie :P miało ładnie wyglądać :P ale tego faktu nie da się cofnąć :P ale możliwe że da się uruchomić fabrycznie nową e-fajkę :P
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852118
@Janek89 jak jest fabrycznie nowa, oddaj ją i kup, kobiecie coś innego. Napisałes, że kręcisz grzałki. Kup coś na własne grzałki.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852133
Janek89 pisze:Wezmę to pod uwagę :)


Wapowanie mojej żony polega na wlewaniu liquidu :mrgreen: Resztą zajmuje się ja. Ja kręcę i zmieniam grzałki :wink:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.