EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Agrammar
#1837449
Witam, czy te grzałki do Volish Tense 80w są serio takie głupie ? Jak jedna wytrzymie 3 dni to jest cud...
Miałem do niego już z cztery grzały i każda sie spalała po 1-2 dniach jakbym ją ogniem potraktował,
Wczoraj sobie myślę dobra dam ostatnią szanse, poszedłem do sklepu i kupiłem grzałke max do 40w
wszystko ładnie zakropliłem jeszcze speclajnie odczekałęm 15 min żeby mieć pewność że wszystko bedzie spoko
po 5 minutach vapowania na 15-20w tak zaje**ło spalenizną i po grzałce... Zamówić grzałke przez neta(może w końcu się normalna trafi)
czy dac spokój z tym i innego Boxa kupić?
By Agrammar
#1837458
Krasnal45 pisze:Zmienić liquid na rzadszy, albo ten co masz, rozcieńczyć.


Aktualnie mam 50/50, ale dzieki spróbuje
Awatar użytkownika
By hilton1
#1837467
Nie wiem jak te grzałki wyglądają, ale muszą mieć gdzieś otworki przez które zasysany jest liquid. Przez te otworki na pewno widać watę,weź igłę i ponakłuwaj tą watę, pewnie jest zbyt zbita i nie zasysa tyle liquidu ile powinna i jest na wpół sucha, masz zły transport liquidu na grzałkę i ją poprostu przepalasz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1837469
Przed użyciem dobrze je nasącz liquidem. Grzałkę 0,3 oma używaj maksymalnie na 35 w a grzałkę 0,5 oma na maksymalnie 30 w. Przy tych ustawieniach powinny wytrzymać około 2 tygodni. Natomiast jeśli chodzi o grzałkę 0,6 oma to się nie wypowiem. Mam ten parownik ale oryginalny ze stajni Vaporesso.
By Agrammar
#1837559
hilton1 pisze:Nie wiem jak te grzałki wyglądają, ale muszą mieć gdzieś otworki przez które zasysany jest liquid. Przez te otworki na pewno widać watę,weź igłę i ponakłuwaj tą watę, pewnie jest zbyt zbita i nie zasysa tyle liquidu ile powinna i jest na wpół sucha, masz zły transport liquidu na grzałkę i ją poprostu przepalasz.


Dzięki napewno spróbuje z tą igłą, Otwory ma dosyć duże w porównaniu z innymi grzałkami do EP.




Gabriel pisze:Przed użyciem dobrze je nasącz liquidem. Grzałkę 0,3 oma używaj maksymalnie na 35 w a grzałkę 0,5 oma na maksymalnie 30 w. Przy tych ustawieniach powinny wytrzymać około 2 tygodni. Natomiast jeśli chodzi o grzałkę 0,6 oma to się nie wypowiem. Mam ten parownik ale oryginalny ze stajni Vaporesso.


Wiem wiem, dobrze nasączyłem ją, kropliłem bezpośrednio do grzałki, dokręciłem ją i jeszcze odłożyłem EP na 10-15 min żeby dobrze nasiąkła.
Na tych grzałkach pisze zakres mocy (30-40) o ile dobrze pamiętam, ja vapowałem na 15-20W.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1837584
Agrammar pisze:czy dac spokój z tym i innego Boxa kupić?


Doświadczenie z fabrycznymi grzałkami już masz, a ono uczy, że następny czajnik jaki będziesz kupował powinien być na własne grzałki :wink: .
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.