EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By milga23
#1851341
Z góry przepraszam jeżeli takie coś już tu gdzieś jest ale z grubsza przeszukałam forum i niestety nie znalazłam rozwiązania mojego problemu.

A więc tak, jakiś czas temu zakupiłam Volisha Alphe i nie mam nawet powodu żeby na to narzekać (prócz ceny). Wszystko było spoko, niestety do czasu.
Z miesiąc temu urządzenie zaczęło mi bardzo szybko przepalać grzałki (bober na maxa). Pomyślałam że coś źle robię i przy każdej następnej wymianie grzałki pozwalałam jej nasiąkać bardzo długo (30 min- 1h). Nic mi to nie dawało bo po kilku dniach znowu czułam niesmak :/
Kolejny raz pomyślałam (czasami mi się zdarza) "muszę bardziej uważać na poziom liquidu" i nie pozwalałam na to żeby poziom spadał poniżej połowy zbiorniczka. To też nic nie dało :( i w rezultacie zmieniałam grzałki jak poje***a bo co drugi, trzeci dzień. To jak dla mnie nie ma sensu :/
I teraz pytanie, co jest? Coś z , hmm nie wiem, napięciem w papierosie czy z tymi grzałkami (ok 15 po kolei wymieniłam). W tym momencie nie wiem czy się łapie z jakąś reklamacją czy nie, ale oprócz wymiany, da się coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc
Ps. Jeżeli taki temat juz istnieje proszę o namiary i przepraszam :)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1851342
- liquid za gęsty
- za słabo "ciągniesz" przez co nie zasysa się liquid
- mega pech do kiepskich grzałek (od razu mówię, że są różne grzałki do alphy, więc możesz spróbować z innymi)
By milga23
#1851344
Liquid jest cały czas ten sam i tej samej gęstości więc nie wiem czy to to.
Ciągnąć to ja ciągnę odpowiednio że się tak wyrażę XP
15/15 grzałek? to może lotka puszczę bo to się w głowie nie mieści XD
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1851355
Tak jak mówiłem są różne grzałki 0.3/0.5/0.6 ohm, nie wiem jakich używasz ale sprawdź pozostałe.
By milga23
#1851356
lukiboss2 pisze:Tak jak mówiłem są różne grzałki 0.3/0.5/0.6 ohm, nie wiem jakich używasz ale sprawdź pozostałe.


Używałam 0,5 i 0,3 były spoko. Teraz kupowałam cały czas 0,3
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1851357
milga23 pisze:
lukiboss2 pisze:Tak jak mówiłem są różne grzałki 0.3/0.5/0.6 ohm, nie wiem jakich używasz ale sprawdź pozostałe.


Używałam 0,5 i 0,3 były spoko. Teraz kupowałam cały czas 0,3


No to rozwiązanie nasuwa się samo, kup 0.5 i sprawdź czy dalej jest to samo.
By Krasnal45
#1851359
@milga23
Przed założeniem nowej grzałki, podziabaj igłą watę przez otworki którymi do grzałki liquid dopływa. Tylko w miarę delikatnie...
By Freso
#1851461
Nie zmieniłaś w tym czasie liquidu? Moja Mama przerabiała swego czasu wszelkie wypusty Volisha i było kilka liquidów (lub - o dziwo- kombinacji liquid + konkretna grzałka) które zalatywały bobrem, ale tylko w tym konkretnym parowniku. Tak, jakby wyciągał najgorsze aspekty smakowe danego liquidu..
By n05tr4
#1851508
Mam to samo więc się podpinam. Jednak zauważyłem, że wystarczy odkręcić górę i wszystko wraca do normy. Zrobię 4-5 buchów i znów muszę odkręcić górę bo czuję swąd grzałki. Nie wiem, czy nie odpowietrza się czy co? Może to wam pomoże nam pomóc.
By milga23
#1851613
A więc byłam w ESW i złożyłam urządzenie do reklamacji a dokładniej samą baterie. atomizer wkręciłam w inne coś czyli eVic VTwo Mini. Palę już drugi dzień na grzałce 0.3 z tymi samymi liquidami i wszystko gra i świszczy.
Z tego wynika że coś z tą baterią rzeczywiście było nie tak :/
Zobaczymy czy naprawią/wymienią i czy problem zniknie.
Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi :)
By Mody2486
#1875713
Witam. Kupiłem niedawno e-papierosa firmy Volish Alpha ale daje malo dymu czy to zależy od liqidu czy od grzałki bo akurat mam założona 0.3 a jeszcze mam 0.5ohm ż góry dzięki za pomoc *SMOKEKING*
By Krasnal45
#1875714
A ten dym to jaki, czarny, brązowy, gumą zalatuje czy plastikiem?
By Mody2486
#1875723
Ani jedno ani drugie lekki dymek leci nie kopci jak powinien (chmura dymu )
By Mody2486
#1875724
Mam otwarty na Maxa przepływ powietrza bateria full naładowana doczekałem ok 15 min po nalaniu liqueen i dalej to samo
By dwagiel
#1875729
Skoro leci dymek to zostaje utylizacja. Dobrze, że nie ma "chmury dymu" bo już za późno by było...

Wysłane z mojego SGS-9

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.