EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Blou
#1724781
Witam. Na wstępie pragnę podkreślić, że jestem nowy na forum i na samym zmienianiu podajników w EP się nie znam. Ale do rzeczy. W moim V3 bardzo szybko pali się grzałka. Po kilku dniach od razu czuć, że bobrzy. Postanowiłem zmienić wate i wsadziłem Bella 100% cotton. Zalałem bezpośrednio na grzałke i złożyłem resztę. Nie wiem czy to wina waty ale zapach palonej waty aż odrzuca. Próbowałem 3 razy wymieniać knot. Raz nawet wyparzyłem wate. Ponadto uważałem żeby nie zabrudzić knota. Nie wiem czy to wina waty czy czegoś innego. Co może być powodem tej nieustającej szmaty?
Awatar użytkownika
By alubec
#1724782
Pewnie za dużo waty upchałeś. Weź trochę waty, roluj w rękach takiego wąsa, aby wata się troszkę ubiła, ale uważaj żeby jej nie poskręcać i jak wkładasz watę do grzałki to musi ona wchodzić luźno z lekkim oporem. Nie może wchodzić zbyt ciasno, ani zbyt luźno.
By Blou
#1724788
Wymieniona. Dalej czuć watę. Poza tym to jak sprawdziłem knot po paru pociągnięciach to jest biały a mimo to czuć jakby się palił.
Awatar użytkownika
By mona01
#1724928
Zanim wsadzisz nową watę, przepal drut z nagaru (pulsacyjnie naciskając przycisk power). Zmiana waty przy zarośniętym nagarem drucie nic nie da - smaku nie będzie... *SMOKEKING*
By Blou
#1725131
Kupiłem nową wate. Zorientowałem się, że muji raczej w sklepie nie znajdę. W takim razie w moim posiadaniu znalazła się Isana z wiskozy czy jakoś tak. Czytałem że dobrze przewodzi smak, w dodatku jest bielona bezchlorowo itd. Ogółem nadaje się do grzałki. Za radą @mona01 przepaliłem nagar. Jednak gdy wsadziłem nową wate znów było czuć identycznego bobra. Smakuje trochę metalicznie. Czy to już sama grzałka jest do wyrzucenia, czy da się z nią coś jeszcze zrobić?
By Blou
#1725155
Czyli wiskoza całkowicie nie nadaje się na podajnik?
Poza tym dlaczego dalej czuć ten sam smak?
Awatar użytkownika
By Markus73
#1725156
Blou pisze:wiskoza całkowicie nie nadaje się na podajnik?

Nawet koszule są kiepskiej jakości z samej wiskozy :lol:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1725159
Blou pisze:Czyli wiskoza całkowicie nie nadaje się na podajnik?


Ależ dlaczego się nie ma nadawać? Nadaje się w sumie chyba tak samo jak skarpetki, krawaty, ścierki do naczyń, stare gumofilce, gąbki lub wsio inne
co tylko da się odpowiednio przyciąć lub pociąć i przełożyć lub przeciągnąć przez grzałkę. *COOL*

Blou pisze:Poza tym dlaczego dalej czuć ten sam smak?


Odp powyżej.
Jaki nośnik- taki smak.
Przy czym te skarpetki gdyby były używane, dały by pewnie i większego kopa. :wink:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2016, 18:07 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
By Blou
#1725160
:-D
Ciekawe co ja teraz zrobię ze 100 g waty. Wymieniam na bawełnę i dam znać czy dalej taki sam efekt.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1725162
Nie masz pojęcia jak mnie korciło by poddać Ci pomysł na zagospodarowanie tych 100g waty.
Ale chyba jednak to sobie i Tobie odpuszczę. :lol: :lol: :lol:


Nośnik z prawdziwego zdarzenia: Fiber Freaks lub Muji niewybielana. :wink:
Awatar użytkownika
By Markus73
#1725165
DorotaM pisze:Nie masz pojęcia jak mnie korciło by poddać Ci pomysł na zagospodarowanie tych 100g waty.
Ale chyba jednak to sobie i Tobie odpuszczę. :lol: :lol: :lol: [/size


Szkoda :lol: Ja też bym skorzystał pewnie. Człowiek uczy się cały czas :lol:
By Blou
#1725170
:-D
Jutro wsadzam muji od kumpla. Mam nadzieję że to wina nośnika, bo wtedy problem sam się rozwiąże :-D
By Blou
#1725465
Markus73 pisze:
Blou pisze::-D
Jutro wsadzam muji od kumpla.
Przewidujesz jakieś foty na forum? :lol:

W jakim sensie?

Wsadziłem muji. Grzałka dalej wysyła zabójczego bobra.
By skaecik
#1725561
Daj zdjęcie ile i jak tej waty dałeś

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1829569
skaecik, chcesz złotą łopatę? Serio?
Śniegi zapowiadają, czy co? :lol: :lol: :lol:
By skaecik
#1829634
Właśnie zastanawia mnie jak to się stało. Chyba tego posta pisałem, ale nie w tym temacie i z godzinę wcześniej bo w pracy byłem xD

Tapa
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.