EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By robertokot25
#790102
Witam, jak w temacie mam Vivi slim Visione + baterię twista, w tej chwili kręcę grzałki na sznurki bawełnianym + drut nicrothal80 0,18mm, ale takie grzałki starczają na bardzo krótko i cały czas trzeba kombinować, tak się zastanawiam czy da radę ukręcić mesha na vivi slim, widziałem filmik gdzie było to pokazane na większej wersji Vivi (większa średnica), więc nie wiem czy na slimie to ma sens bo będzie wąsko...
By Sagerrak
#790701
Pod koniec baniaka mesh może się nagrzewać ostro i topić ścianki baniaka. Trzebaby na pewno poszerzać otwór na knot.
Moim zdaniem:
Kup Pan/Pani plecionkę silica... a bawełnę zostaw do wędlin.
Awatar użytkownika
By robertokot25
#790720
Sagerrak pisze:Pod koniec baniaka mesh może się nagrzewać ostro i topić ścianki baniaka. Trzebaby na pewno poszerzać otwór na knot.
Moim zdaniem:
Kup Pan/Pani plecionkę silica... a bawełnę zostaw do wędlin.


dzięki kolego za radę, ale zostanę przy bawełnie, nie będę wdychał ceramicznych włókien, a i doznania smakowe, chmura i kop sporo lepsze na bawełnie.


pzdr.
Awatar użytkownika
By okrzemek
#790725
Do zwyklej vivi wlozylem uwicka z mesha, nawet zdjecia byly w watku dedykowanym vivi. Przymierzalem sie do slima, ale wyszlo mi ze ciasno i nie ma sensu. Potem pojawily sie parowniki dedykowane do mesha i przestalem kombinowac.
Awatar użytkownika
By Tomba
#790749
okrzemek pisze: Potem pojawily sie parowniki dedykowane do mesha i przestalem kombinowac.

Jak potem :?: *BOJE SIE* Parowniki do mesha pojawiły się dłuuugo przed Twoją rejestracją na forum :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
By okrzemek
#790752
Tomba. W mojej kolekcji sie potem pojawiły. Taki skrót myślowy mi wyszedł.

Z trzeciej strony odrobiłem lekcje i przeszedłem przez wszystkie popularne historyczne rozwiązania, żeby wiedzieć o czym gadam ;) .

większość popularnych chińczyków też wypróbowałem, żeby wiedzieć, że to nie dla mnie :mrgreen:.
Awatar użytkownika
By Tomba
#790755
okrzemek pisze:Tomba. W mojej kolekcji sie potem pojawiły. Taki skrót myślowy mi wyszedł.

Wiem - przeca już Cię poznałem - to była tylko tak mała prowokacja :lol:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.