EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By magiiia
#1239006
Próbował ktoś zamiast Nikotyny,,, Vapować odżywki :) i co to jest ....

Fragment artykułu

"Nikotyna więc nieśmiało zaczyna być zastępowana podobną w działaniu kofeiną. Niektórzy wręcz, tak jak firma VitaCigs, proponują „witaminowe” liquidy, które zamiast nikotyny zawierają kolagen, walerianę i witaminy. Oferta liquidów od Fuma International zawiera takie z tetrahydrokanabinolem, czyli związkiem dzięki któremu palenie marihuany jest dla fanów tej używki takie fajne…"
Awatar użytkownika
By gregbard
#1239007
Nawalisz się tym tetrahydro... tak samo jak tym zawartym w jednym z piw
By magiiia
#1239010
W Sumie bardziej mnie ciekawi np coś co zastąpiło by nikotynę a było dobre dla organizmu :) wiadomo że akurat tetrahydro. to jak liquid o smaku whiskyyy :) a ile w tym Jacka Danielsa hahahah
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1239011
Przeglądałam ich ofertę i nie znalazłam informacji potwierdzającej zawartość marichunanem.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 16:00 przez .kokakola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pok14
#1239018
magiiia pisze: Niektórzy wręcz, tak jak firma VitaCigs, proponują „witaminowe” liquidy, które zamiast nikotyny zawierają kolagen, walerianę i witaminy. "

Liquidy witaminowe :kulam. Taki "chłyt materkingowy".
A jak się zachowają te tzw. witaminy w kontakcie z grzałką rozgrzaną do xxx stopni ?
Padną na pysk i zginą na stosie jak czarownica czy też mają jakieś szanse na przedostanie się do organizmu wapera.
Zmiłowania ludeczkowie, litości.
By magiiia
#1239021
W sumie ja tylko cytuje artykuł.....;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.