EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krajecznik
#1387498
Witam, mam problem z tą oto baterią. Otóż od jakiegoś czasu kompletnie padła, wyciągam ją z kieszeni, próbuje włączyć i dioda w ogóle nie reaguje. Gdy podłączam ją do ładowarki, trzykrotnie miga po czym przez jakieś 3 sekundy świeci na niebiesko a potem przez 15 na biało (ładowarka w tym czasie świeci na czerwono). Po tych kilkunastu sekundach bateria zaczyna z 10 razy mrygać a ładowarka zaczyna świecić na zielono, po czym bateria przestaje w ogóle reagować. Można powiedzieć, że zachowuje się tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=tQEjQBCmZU4 (tyle, że bez podłączenia do zasilania w ogóle nie reaguje). Domyślacie się może, czego to może być przyczyna?
By krajecznik
#1387646
Otworzyłem ją dziś, spód głowicy jest dziwnie usyfiony, tak jakby jakaś wyschnięta beżowa maź, możliwe, że bateria się rozlała (nie wygląda to na liquid)?
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1398301
Sorry, że odgrzewam kotleta, ale liquid nie mógł ci się dostać do bateri bo masz szczelne zamknięcie

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.