EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By dnpe
#1440686
Witajcie. Mam problem z baterią iNOW. Zaczęło się od tego, że na dokręconym Atomizerze ( Atlantis 2 ) po przyciśnięciu przycisku na baterii, diody mignęły 5x i nie działało, więc trochę odkręciłem i działało. Później ten sam problem, więc jeszcze bardziej odkręciłem i znów działało przez lekko ponad godzinę. Zakończyło się na dziwnym zachowaniu baterii, mianowicie, naciskam zasilanie, dioda na przycisku zaświeciła, ale... świeciła się i nie gasła. Przyciskanie 5x w celu zablokowania nic nie dawało, mogłem przyciskać i przyciskać bez końca, a ta dalej świeciła, więc postanowiłem ją podłączyć do ładowania, no i po podłączeniu, owszem, zgasła, ale zgasła na tyle, że przestała całkiem reagować, działać.

W związku z powyższą, dość nieprzyjemną historyjką mam pytanie. Miał już ktoś taki problem i czy wiecie czy można i jak to jakoś naprawić?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1440688
Czyli dowiedziałeś się co to jest zwarcie. Teraz albo dowiedz się czy padło ogniwo czy elektronika i wymień, albo kup kolejne zasilanie i zanim je wykończysz poczytaj trochę forum.
Awatar użytkownika
By dnpe
#1440690
Tak właśnie podejrzewałem. Oddam na gwarancję, może przyjmą. Trochę to dziwne bo, nigdy nie upadła, po wypalonym baniaku zawsze chusteczką wycierałem gwint i pin baterii i Atlantisa.
Jakby nie przyjęli, to możecie polecić jakąś batkę/moda (chodź nie wiem jak działają mody)? Czy ten mod jest dobry http://poster82.pl/mody/anyvape-vmw-sub-mod-detail.html ? Czy może jakiś inny polecicie do mojego aspire atlantis 2? Najlepiej tak do max 100-150zł.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1440700
Jeśli obawiasz się że nie, to masz dość duży wybór zasilań pomiędzy 30 a 50W. Ja kupiłem isticka 50W i nawet używając dripera 30W nie przekraczam.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1440710
Czym się różni? Zawartością zestawu... tak, wiem, komu by się chciało przewijać stronę i czytać do samego dołu...
Awatar użytkownika
By dnpe
#1440712
fuck, przeczytałem tylko to pierwsze, przepraszam bardzo ;)

-- [scalono] 31 lip 2015, 07:43 --

Do iSticka jest jakaś specjalna ładowarka czy normalna EGO?
Awatar użytkownika
By mona01
#1440810
Nie dokręcać parownika na siłę... :wink:
Jak się "nie licuje" to podłóż jakąś podkładkę.
Mocne dokręcenie parownika właśnie powoduje zmasakrowanie uszczelki pod pinem baterii.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.