EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Seble
#1867459
Witajcie! Na wstępie wybaczcie mi jeśli dział nieodpowiedni i brak fachowego nazewnictwa;)

Kupiłem jakiś czas temu żonie ten produkt SMOK-STICK-X8-KIT (link do sklepu przypadkowy, wyszukany na potrzeby tego tematu). Przypadkowy acz nieregulaminowy link usunięto. D. Po kilku dniach użytkowania zleciał jej i to szklo/zbiorniczek się zbiło. Tutaj pojawia się problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć nowego. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś esklepy, które to mają albo wstawić linka do pasującego szkła do tego modelu?

Z góry dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1867461
E-dym. Linki są zabronione.
Ale najlepiej podskoczyć samemu i na miejscu coś dopasują
By Seble
#1867464
Byłem właśnie w Edymie i powiedzieli, że nie mają nic do Smok'ów, a w innym punkcie powiedzieli, że nie spotkali się z tymi szkłami osobno - jedynie mogłem kupić drugi raz cały sprzęt.

Wybaczcie za tego linka!
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1867466
Sprawdź na ich stronie (dział Atomizery > Akcesoria).
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 18:49 przez Cinmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1867468
Seble pisze:Wybaczcie za tego linka!

To nie nasz wymysł :wink: Zakazuje tego ustawa :evil:
By Seble
#1867471
Ok, spojrzałem w ten dział Atomizery -> Akcesoria i dalej mam problem (totalny laik ze mnie). Z tego co wyczytałem na opakowaniu, nasz atomizer to TFV8 X-Baby, a na stronie widzę szkła do TFV8 BIG Baby albo TFV8 Baby, albo Baby Best. Czy to się czymś różni?
Awatar użytkownika
By d1roman
#1867475
Seble pisze: Czy to się czymś różni?

Tak,-bo: TFV8 BIG Baby nie jest kompatybilne z TFV8 Baby, tak samo jak TFV8 Baby Best nie jest kompatybilne z TFV8 Baby.
To samo dotyczy TFV8 Baby Best i TFV8 X-Baby, czego nie można powiedzieć o TFV8 Baby i TFV8 X-Baby, a TVN8 Mini Baby tak samo jak TVN Big X-Best nie pasuje już do niczego.
Chyba, ...że się mylę. :lol:
By romanos
#1867484
Miałem ten sam problem z tym parownikiem. Wiec podaje co dopasowałem z trudem TVF8 Big Baby szkło typu bulb
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.