EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By rotmistrz88
Witam wszystkich

Czytam forum i oglądam recenzje od jakiegoś czasu. Dotychczas w używałem Ego Aio. Z racji tego że liquidy lubię słabe (1mg do max 3mg nkkotyny) to dobrałem sobie wszystko pod smak.
1. Atomizer Aspire Nautilus 2
2.Box Sigelei j80 solo (chciałbym box z wbudowanym zasilaniem i takie mi wystarczy)

Czy według was ma to rece i nogi czy moze w podobnych granicach cenowych sa lepsze ospowiedniki tych komponentów ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Nautilus da radę jak najbardziej. Zasilanie jednak proponowałbym na wymienne ogniwa i do tego porządna ładowarka.
Istick Pico?
Awatar użytkownika
By Kanapix
Popieram Krasnala, rozważ zasilanie na wymienne akumulatory - bezpieczniej i dłużek posłuży. Pico jest świetne :)
By rotmistrz88
Co do Pico to dostepność samego boxa obecnie jest raczej słaba ,do tego bateria plus ładowarka i robi sie niezła kwota ,wolałbym jednak w chwili obecnej coś z wbudowanym zasilaniem. Paru znajomych od 2-3 lat posiadaja takie boxy , (jakies starsze modele Innokin itp) i nie narzekają.
Rozumiem że odnośnie tego Sigilei j80 solo nie ma on wiekszej popularnosci na forum ;-)
Awatar użytkownika
By SuwMar
rotmistrz88 pisze:Co do Pico to dostepność samego boxa obecnie jest raczej słaba ,do tego bateria plus ładowarka i robi sie niezła kwota ,wolałbym jednak w chwili obecnej coś z wbudowanym zasilaniem. Paru znajomych od 2-3 lat posiadaja takie boxy , (jakies starsze modele Innokin itp) i nie narzekają.
Rozumiem że odnośnie tego Sigilei j80 solo nie ma on wiekszej popularnosci na forum ;-)

Jak widać już "wybrałeś" że musi to być coś z wbudowanym akumulatorem i argumenty kolegów nie przemawiają do Ciebie. Zapytaj znajomych jak długo trzyma im akumulator po 2-3 latach użytkowania, podejrzewam że kiepsko a wymienić mogą teraz co najwyżej boxa.
By bartek1989
Ten box ma Wbudowany akumulator - 2000mAh to już lepiej kupic smok stick v8 czy ijust 3 maja akumulator o pojemności 3000mAh
By BezimiennyII
Tylko Ci się wydaje, że to duża kwota. Ogniwo + ładowarka wychodzi ok. 60 zł. Przekonasz się, że lepiej wydać te pieniądze niż kupić kolejnego boxa.
By rotmistrz88
Jednak się zreflektowałem ;-)

Zamówiłem :
1xPico (szary)
1xSony vtc5
1xNautilus 2
1x jakaś ładowarka golissi za 25zł z najlepszego sklepu ;-) ( nie mam obecnie budżetu na lepsza mam nadzieje że nic nie wybuchnie ;-) )

Dzieki za rady bo dały mi do myślenia
Awatar użytkownika
By jackas50
Sprawdzone akumulatorki dokupisz u naszego forumowego Kolegi na "bazarku" re-sprzedam-wysoko-pr-dowe-sony-vtc5a-35a-2-6ah-16z-wysy-ka-max-8-t128063.html .Bo jednak co najmniej dwa Ci potrzebne...jeden w boxie,a drugi sie ładuje.
Awatar użytkownika
By bulit73
rotmistrz88 pisze:Jednak się zreflektowałem ;-)

I całe szczęście :mrgreen:

rotmistrz88 pisze:Rozumiem że odnośnie tego Sigilei j80 solo nie ma on wiekszej popularnosci na forum ;-)

Nie jest popularny, gdyż chodzi o praktyczność. Większość używa boxy na wymienne akumulatory. Zakupiłeś takowego, więc będziesz miał okazje docenić jego zalety, w porównaniu z boxami kolegów :wink:
By rotmistrz88
Mam jeszcze pytanie odnosnie trybu w jakim najlepiej używać Pico z atomizerem Nautilus 2.

Ma on dwie gotowe grzałki do wyboru 1.8 Ohm i 0.7 Ohm

Który z dostepnych w boxie trybów jest najlepszy do zwykłego wapowania na gotowcach ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By barror
rotmistrz88 pisze:Mam jeszcze pytanie odnosnie trybu w jakim najlepiej używać Pico z atomizerem Nautilus 2.

Ma on dwie gotowe grzałki do wyboru 1.8 Ohm i 0.7 Ohm

Który z dostepnych w boxie trybów jest najlepszy do zwykłego wapowania na gotowcach ?

Pozdrawiam

Tryb standardowy "Power".
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Przede wszystkim, jak odetchniesz finansowo ;), to zakup kolego drugi akumulator - dopiero wtedy docenisz w pełni zalety zasilania z wymiennymi aku. Póki masz jeden Sony, to w zasadzie Pico nie różni się niczym od boxów twoich kolegów, czy od J80, który chciałeś nabyć początkowo. Ale to tak na marginesie.
Na grzałce 0,7 oma powinieneś mieć opisany zakres mocy i tego się trzymaj w trybie "Wattage". Grzałka 1,8 -- ustaw między 8-12 W i będzie ok.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Nautilus 2 w moim odczuciu jest bardzo upierdliwy.
Pierwszą upierdliwością jest malutki zbiornik (w moim odczuciu, preferuję pojemniejsze tanki).
Drugą rzeczą jest sposób napełniania. Durniejszego rozwiązania nie widziałem, syfi potwornie i wymaga wolnej chwili, ciężko tankować "w biegu".
Ale nie jest to atomizer na wskroś zły, nie będę demonizował. Chmurka jest gęsta, wyrazista i bardzo przyjemna. Może minimalnie za ciepła.
Wrażenia z samego wapowania są naprawdę super, ale u mnie napełnianie go dyskwalifikuje. Mój był u mnie 6 dni w użyciu i miesiąc na stanie, a teraz się kąpię i czeka na nowego właściciela :D.
By rotmistrz88
Dzieki wszystkim za porady,cały czas sie dokształcam ;-) i czytam forum , tak jak wspomnieliście napełnianie jest trochę upierdliwe ale jakoś idzie. Nie wapuje aż tyle żeby mi to bardzo przeszkadzało ale na pewno nagrody za bezstresowe i ergonomiczne użytkowanie ten Nautilus 2 nie dostanie.

Akumulator i ładowarkę zakupie na dniach , upatrzyłem w jednym sklepie w mieście gdzie kupowałem premix taki oto motel XTAR MC 1 i myśle że wystarczy na moje skromne potrzeby ;-).Mam Pico od Piątku popołudnia a bateria na oko ma jeszcze jakieś ponad 60%

Mam jeszcze pytanie odnośnie drippera dla Pico od którego najlepiej zacząć zabawę z kręceniem prostych grzałek żaby zasilanie wyrobiło. Wciąga to wszystko niesamowicie i czuję że na jednym boxie się nie skończy ale chcę załapać podstawy i tu mam prośbę który najlepiej zakupić na początek . Z tego co wyczytałem i obejrzałem to dużo pozytywnych opinii zbiera Troll v2 ,czy to dobry wybór dla początkującego czy może lepiej zacząć od jakiegoś taniego klona ?

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
By Cinmar
Nie mam bogatego doświadczenia w temacie sprzętu, ale wspomnę, że jako laik absolutny udało mi się za pierwszym podejściem ukręcić w Merlinie RTA dobry setup, bawię się od piątku :D
(Ale nie powiem ile nośnika zmarnowałem, zanim uznałem, że jest ok i mogę zalewać) *TANIEC*
Awatar użytkownika
By skiati
DorotaM pisze:Merlin RTA, Kayfun V5, Skyline, o tych poczytaj.

Skyline masz tutaj: ulton-vg-m5-style-mtl-rta-kayfun-v3-plus-1-5-sxk-skyline-t128159.html. :wink:

Cinmar pisze:Nie mam bogatego doświadczenia w temacie sprzętu, ale wspomnę, że jako laik absolutny udało mi się za pierwszym podejściem ukręcić w Merlinie RTA dobry setup, bawię się od piątku :D
(Ale nie powiem ile nośnika zmarnowałem, zanim uznałem, że jest ok i mogę zalewać) *TANIEC*

rotmistrz88 pisze:
Mam jeszcze pytanie odnośnie drippera dla Pico od którego najlepiej zacząć zabawę z kręceniem prostych grzałek żaby zasilanie wyrobiło. Z tego co wyczytałem i obejrzałem to dużo pozytywnych opinii zbiera Troll v2 ,czy to dobry wybór dla początkującego czy może lepiej zacząć od jakiegoś taniego klona ?

Pozdrawiam wszystkich
Zapach aromatu TPA Strawberry (RIPE)

Witam, od niedawna naszła mnie "wena" na[…]

RDA <100 zł

Siema, jako iż grzałki do mojego TFV12 są drogie a[…]

Cześć zastanawiam się nad tym sposobem: https://[…]

Aktualizacja?

Robić aktualizację oprogramowania w aegis 200w? Ja[…]