EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Pelikan
#1847181
Co się stało z tym forum? Kiedy umarło?
Nie logowałem się tu ze dwa lata.
Pamiętam super społeczność, rozkminy na temat mesha, zbieranie na rurki, zapiisywanie na mody,
Gdzie Ci ludzie uciekli?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1847182
Śpią :lol:
Awatar użytkownika
By Timi
#1847183
Nastąpiła zmiana pokoleniowa i teraz mamy tu palaczy e petów poszukujących gór do robienia olejkami zadym na dzielni, ale max do 100zł :lol:
Awatar użytkownika
By Pelikan
#1847184
A ja myślę, że właściciele doprowadzili to forum eo ruiny, przestało się opłać. Nagle pojawiła się ustawa, zakaz reklamowania. E-dym przestał płacić hajs, inni przestali i nagle forum na sprzedaż. Hahah.
Awatar użytkownika
By Pelikan
#1847186
mareczek14000 pisze:Obecni są na bazarku

Wiem, cenie bazarek, bo czasem można dostać tam sprzęt wyjątkowy - niedostępny nigdzie indziej. Choć ostatnio widziałem kylin mini rta za 110+ poczta, jak w e-dymie ten paownik kosztuje 89zł - WTF?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1847189
Pelikan pisze:
mareczek14000 pisze:Obecni są na bazarku

Wiem, cenie bazarek, bo czasem można dostać tam sprzęt wyjątkowy - niedostępny nigdzie indziej. Choć ostatnio widziałem kylin mini rta za 110+ poczta, jak w e-dymie ten paownik kosztuje 89zł - WTF?

Pokaż mi kylina A 89 to kupię drugiego....
Awatar użytkownika
By PucH2
#1847191
Temat co jakiś czas jak bumerang wraca. Zawsze się obudzi ktoś zdziwiony zaistniałą sytuacją.
Awatar użytkownika
By Timi
#1847272
malone pisze:lepiej pierdzielic byle co byle pierdzielic w kazdym temacie jak wy?

Możesz rozwinąć?
Nie wiem do kogo, ewentualnie do czego pijesz.
By Krasnal45
#1847280
malone pisze:lepiej pierdzielic byle co byle pierdzielic w kazdym temacie jak wy?

Przynajmniej po polsku, a nie w jakimś dziwnym narzeczu bez dużych liter i interpunkcji :mrgreen:
Awatar użytkownika
By malone
#1847288
pije do krasnala i pucha bo mnie irytuje ciagle stekanie w kazdym temacie i pouczanie o interpunkci i innych gownach i tyle /nie zamierzam dalej odpisywac wiec sie nie wysilajcie/
Awatar użytkownika
By Timi
#1847298
malone pisze:pije do krasnala i pucha bo mnie irytuje ciagle stekanie w kazdym temacie i pouczanie o interpunkci i innych gownach i tyle /nie zamierzam dalej odpisywac wiec sie nie wysilajcie/

Acha. :palm2
Bardzo Cię przepraszam, ale czuję się poważnie zażenowany formą Twojej odpowiedzi, że o jej treści nie wspomnę.
Przykro mi, ale zaprezentowany poziom nie sięga żadnych standardów cywilizowanego świata ludzi kulturalnych. Z tego powodu dyskusji kontynuował nie będę.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1847313
Starzy wyjadacze forumowi są, tylko nauczyli się pisać wtedy gdy mają coś ciekawego do zakomunikowania, zamiast generować szum w eterze.

Kolejna sprawa to w związany z regulacjami spadek dostępnych (legalnie) nowinek rynkowych. Mniej sprzętu się przerabia to i mniej jest do pisania.

Dużo zdrowia wszystkim życzę i pozdrawiam. Howg!
Awatar użytkownika
By Timi
#1847314
bezi2 pisze:Starzy wyjadacze forumowi są, tylko nauczyli się pisać wtedy gdy mają coś ciekawego do zakomunikowania, zamiast generować szum w eterze.

To prawda.
Jest jeszcze jeden aspekt. Gdy ktoś wykazuje się kompletnym brakiem szacunku dla samego siebie, rozmówcy i języka ojczystego, bulgocząc niezrozumiałe treści w formie budzącej odruch wymiotny, to raczej nie powinien być zdziwiony jego potraktowaniem. Jeśli do tego dochodzi postawa roszczeniowa, kapie lenistwo, krzyczy szczeniacka buńczuczność i pospolite prostactwo, to sprawa staje się oczywista.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847316
Timi pisze:Gdy ktoś wykazuje się kompletnym brakiem szacunku dla samego siebie, rozmówcy i języka ojczystego, bulgocząc niezrozumiałe treści w formie budzącej odruch wymiotny, to raczej nie powinien być zdziwiony jego potraktowaniem. Jeśli do tego dochodzi postawa roszczeniowa, kapie lenistwo, krzyczy szczeniacka buńczuczność i pospolite prostactwo, to sprawa staje się oczywista.


Jednym słowem REGULAMIN.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1847318
O, jak ciekawie. O, jak miło. Cóż za delikatność w wyrażaniu swych uczuć. Cóż za wzajemny szacunek. No bajka normalnie.
Aż szkoda, że trzeba ją zakończyć.

Co do pytania tytułowego: miało być tajnie ale jak już tak Was to dręczy... zmieniamy się w Burleskę.
Jeszcze tylko kilku serii treningów tańca orientalnego nam brak, no i Wodzowie operdalają się z szyciem kostiumów.
Ale już za niedługo, już za momencik...
jak któregoś pięknego dnia tu wejdziecie i zobaczycie na stronie głównej scenę i tło z serii pink,
to będzie znaczyć, że nadszedł czas na występy.

Na razie jednak, musi wystarczyć Wam to co jest. *COOL*
Ewentualnie jeszcze możecie próbować podnosić tego poziom. :wink:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.