EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1812148
Wczoraj miałem wyciek czego efektem był box cały zalany. Po wytarciu nie wykrywał żadnego więc pozostawiłem go żeby przemyślał swoje zachowanie i określił się czy ma ochotę dalej ze mną współpracować . Jednak w nocy chyba zawarł jakieś nowe znajomości i postanowił wyznawać radykalny odłam islamu. Po włączeniu ostrzega/ odmierza czas i wydaje dźwięki jak u Pana bagieta z filmu. Co o tym myślicie? Mógł skontaktować się z przedstawicielem z jakimś rekruterem i zaczął o coś walczyć? powiadomić odpowiednie służby?
A tak serio, da się to naprawić?
Ostatnio zmieniony 17 paź 2017, 23:48 przez SirDeav, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1812155
Rozebrać, elektronikę (bez wyświetlacza) wymyć w IPA i modlić się, żeby się jednak nawrócił...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1812156
I mniej wody w płynach. Naprawdę mniej, najlepiej wcale.
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1812162
Używam bazy optymalnej z pewnego sklepu i z tego co wiem nie ma w niej wody. Wylał się z powodu mojego błędu w skręceniu atomizera. Baza rba do tfv8 big baby jest tragiczna. Rozkręciłem baterie i w środku nie było śladu po liquidzie ale możliwe że jest w środku pina. Jutro postaram się wyczyścić wspomnianym preparatem IPA i zobaczymy. Na wszelki wypadek noc spędzi w garnku :) . dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By PucH2
#1812164
Płyny bez wody nie robią krzywdy elektronice. Sprawdzane niejednokrotnie.
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1812242
Chyba bardzo chce umrzeć bo cały czas tyka.
W związku z tym postanowiłem kupić coś nowego w niewielkim budżecie (moja i tak strasznie psioczy ile to ja na to nie wydaję) więc postanowiłem zakupić 85W ELEAF ISTICK PICO 25 TC MOD który jak myślę po przejrzeniu forum jest najlepszym wyborem w tej cenie. Mam zamiar używać go z subtankiem mini, tfv4 i tfv8 wszystko na rba a w przyszłości może ammit i Peerless. Stąd moje pytania:
czy SONY VTC5 i 20A rozładowania jest bezpieczne do tego boxa? raczej nie będę używał max mocy (ale pewno sprawdzę kilka razy *SMOKEKING* ) ogniwa zamierzam ładować imaxem b6 podłączonym do koszyczka?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1812243
No. I spiesz się bo właśnie dowalili 5 zł za każde 10 ml płynu podatku. Kobiety mają racje.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1812246
SirDeav pisze:Moja akurat jest zadowolona z wizji nieodległej wycieczki do Czech :lol:

To jeszcze nie wie, że to pełen etat na dwa kursy dziennie. A i to może być mało przy takich parownikach. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1812266
Jest pewien problem z dostępnością Pico 25, tylko na zamówienie i strasznie kolorowe. Pani proponuje SINUOUS P80 który wygląda ładnie, jest leciutki ale nie jestem pewien jak z jakością tego plastikowego "cudeńka". Raczej nie czołgam się z efajkiem po jaskiniach ale zawsze coś tam może wypaść z kieszeni. Co myślicie, jest jakaś tania i ciekawa alternatywa, nie koniecznie na 1 baterie ale rozmiar ma znaczenie.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1812287
Panie/Panowie w TYM sklepie mają nieprawdopodobną zdolność wciskania zalegającego im shitu. Dzisiaj mogę się z tego śmiać, ale jakiś czas temu, gdy stanąłem oko w oko :D i pełny niewiedzy zapodałem - pico/melo czy smok r40, zakładając, że interesuje mnie smak, a nie dym, Pan z absolutną i uspokajającą pewnością sprzedał mi smoka... Żal d..e ściska, że byłem oczywiście takim durniem :D ale nauka cenna - omijam.
Wracając - oczywiście Pico lub Evic.
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1812362
Kolega rebeliant86 zaoferował odsprzedanie swojego zestawu. Transakcja jest realizowana. Dziękuję za pomoc
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.