EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Driver_PL
#795259
Witam dziś kolo południa zakupiłem pierwszego swojego e-fajka (od rana 3 analogi)
na początku widząc ludzi z tym wynalazkiem twierdziłem ze to nigdy nie będzie prawdziwy papieros ale moja wola rzucenia tego nałogu zmusiala mnie do zakupu
Myślę ze nawieksze uzależnienie to nikotyna i nawyk pufania w moim przypadku (jak i innych)
Dobra do sedna kupiłem e-fajka i plynek 24mg taki został mi polecony przez sprzedawce na początek bo palilem dużo i mocne fajki
Wsiadam do auta i zaczynam palic ok dymek jest w gardle gryzie ale mysl ze sie tym nie napale nie dawala mi spokoju no to pufam ... i pufamm az dojechałem do domu okolo 30min jazdy i tu niespodzianka jest godzina prawie 16 i mnie nie ciągnie do fajki
Jestem mile zaskoczony i napawa mnie to optymizmem ze te śmierdzące fajki które robiły ze mnie niewolnika wylądują w śmieciach
Awatar użytkownika
By kowjack
#795287
Witam .

Sluszna decyzja kolego :-) . Pozostaje mi zyczyc Ci powodzenia i smacznych liquidow :-)


Pozdrawiam
By Driver_PL
#795641
21:30
9 godzin bez fajka ale milo sie czlowiek czuje
wypalilem 1ml narazie duzo czy malo przystopowac czy moge tak sobie pufac ?
By bladyyy
#795653
Pufaj na zdrowie, jak przegniesz to ciało da Ci znać :-). Wytrwałości.
Awatar użytkownika
By diselboy
#795654
Pewnie będziesz miał syndrom "nie mogę odessać się od ustnika" :)
Spokojnie, każdy tak miał/ma.
Jeśli mogę coś zasugerować, dokup coś słabszego bo 24 to mocna dawka. Sprôbuj na zmianę, być może nie potrzebujesz aż tak dużej dawki nikotyny.

via Tapatalk
Awatar użytkownika
By noman1
#795672
diselboy pisze:Jeśli mogę coś zasugerować, dokup coś słabszego bo 24 to mocna dawka. Sprôbuj na zmianę, być może nie potrzebujesz aż tak dużej dawki nikotyny.

Zgadzam się, kup 18mg, na 90% to wystarczająca dawka, powodzenia, oby tak dalej.
By Driver_PL
#795684
24 mi sie wydaje narazie optymalnie nie siedze caly czas e-petem zapalam raz na 1h po 10 buszkow staram sie i to ograniczac bo nie chce wygladac jak lokolotywa :D
Awatar użytkownika
By Baushoku
#795688
Driver_PL pisze:24 mi sie wydaje narazie optymalnie nie siedze caly czas e-petem zapalam raz na 1h po 10 buszkow staram sie i to ograniczac bo nie chce wygladac jak lokolotywa :D

Chmurz, byle byś nie sięgał po zwykłego...
z czasem... będziesz mniej kopcił *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By jsakic19
#795710
Driver_PL pisze:21:30
9 godzin bez fajka ale milo sie czlowiek czuje
wypalilem 1ml narazie duzo czy malo przystopowac czy moge tak sobie pufac ?


Spokojne,moc spora ale też pierwszy dzień. Najważniejsze, że dajesz radę. Na jakim sprzęcie zaczynasz?
By Driver_PL
#795806
cały zestaw firmy Volish kupiony w jedym z punktow z takimu papierosami
Awatar użytkownika
By kowjack
#795846
Witam.

Kolego u mnie na poczatku schodzilo duuuuzo liquidu ( zabawa z zamiana atomizerow lub smakow ) . Po okolo miesiacu sie to unormowalo :-)
Sam palilem czerwone malboro i 18 mg starcza mi :-) , a mam jeszcze 6mg do pykania przed telewizorkiem lub do kompa ( zapominam sie i puszczam dymka za dymkiem ) Tak jak koledzy wczesniej radzili nastepny liquid kup 18 mg sam zobaczysz czy Ci starczy :-)

Pozdrawiam
By dude88pl
#796474
Życze powowdzenia!
Ja o 7 rano postanowiłem wrócić tylko do e-palenia (2miesiące palenia e-fajki, później 6 miesięcy hybrydowego) jak narazie nie ma źle - plan rzucić wogule ten nałóg w cholere;p
Awatar użytkownika
By dera
#807986
Nic tylko życzyć powodzenia :)
Awatar użytkownika
By diselboy
#808090
Kolego Driver_PL odezwij się, pochwal się osiągnięciami :)
By demar
#865715
Ja paliłem prawie 25 lat po ok półtora paki dziennie, czasem więcej przy piwku, wczoraj pojechalem z rodzinką zakupiłem ep, od godziny 15 do 21 nie wypaliłem ani jednego analoga, wieczorem jak sie okazało spaliła się grzałka...niestety wypaliłem 3 analogi. Dziś rano wypaliłem jeszcze do kawki 2 sztuki. Pojechałem po zapas grzałek i od 11 zero analoga, przede mną nocna zmiana, mam nadzieje że ep wystarczy, swoją drogą nie ciągnie mnie do analogów, gorzej z samopoczuciem po ich odstawieniu, czuje jak mój organizm wariuje :-) w srodku, pozdr.
By beatabeataaaa
#865790
demar pisze: przede mną nocna zmiana, mam nadzieje że ep wystarczy, swoją drogą nie ciągnie mnie do analogów, gorzej z samopoczuciem po ich odstawieniu, czuje jak mój organizm wariuje :-) w srodku, pozdr.


Może powinieneś zwiększyć zawartość nikosi w liquidzie , jaką moc wapujesz demar :?:
By demar
#866083
Jest ok, pisze rano po nocnej zmianie...nie pale 2 dzien analgów , dzis w nocy smiałem się sam do siebie...wyczułem dym papierosa z ok 50 metrów, bóle wewnątrz osłabły, bardziej dokucza afta i ból głowy, zero ciągu do analoga, sam się dziwie po prawie 25 latach trucia, pozdrawiam, bez odbioru...wapuje 18, dam rade, musze dobrac smak
By beatabeataaaa
#866165
demar pisze:wapuje 18, dam rade, musze dobrac smak


W takim razie jeżeli dasz radę na 18 , trzymam kciuki :-D



pozdrawiam
Beata :-P
By demar
#866698
po nocy pospałem do 13, obiadek, zabawa z dziecmi, kawka...kolejna kawka plus ep mięta i pare krropel 555, zonka podnosi mnie na duchu, chociaż nie daje mi spokoju to ze tak łatwo idzie, dlaczego wczesniej nie zdecydowałem się na ep, co do samopoczucia po rzuceniu, wnętrzności przestały boleć, afta zanika, za to teraz migdały bolą...trza wycierpiec te prawie 20-25 analogów dziennie przez ponad 20 lat...ale warto, naprawde warto...i ta mina i reakcja bliskich że rzuciłem...
beatabeataaaa, Dziękuje
Awatar użytkownika
By kowjack
#866726
Witam.

Teraz z kazdym dniem bedzie lepiej :-) Powodzenia .


Pozdrawiam
By AlexanderB
#876206
Datę pierwszego dnia kiedy nie wypaliłem ani jednego analoga tylko wapowałem, zapisałem na kartce i przybiłem do ściany :) Jeszcze tylko ładnie oprawić i dalej wapować :D
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#876483
Witam.
Paliłem analogi przez 30 lat / 20 - 25 dziennie/ , od pół roku tylko ep i daję radę. Wam też się uda , życzę powodzenia i witam na forum.
Pozdrawiam
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.